Kapat
Turkcell Kampanyalar 24.961 7

Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan!

Turkcell yerli arama motoru olarak hazırladığı Yaani üzerinden oldukça dikkat çeken bir kampanya hazırladı. Yaani kampanyası kapsamında arama motorunu kullanan Turkcell aboneleri ayda 1 GB internet hediye kazanıyor. Bu yazımızda Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, hemen her fırsatta abonelerine bedava internet vermeye devam ediyor. Hazırladığı kampanya ve paketler ile hediye dağıtan Turkcell, kendisine ait arama motoru olarak hazırlanan Yaani üzerinden de bedava internet vermeye başladı.

TURKCELL YAANİ KULLAN AYDA 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyası, Turkcell arama motoru olan Yaani kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Yaani arama motorunu indirerek kullanan Turkcell abonelerine aylık 1 GB bedava internet verilmektedir.

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanmış kampanya kapsamında uygulama mağazası üzerinden Turkcell Yaani uygulamasın indiren tüm aboneler kullanımları karşılığında hediye internet kazanma şansına sahip olacaklar.

TURKCELL YAANİ UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?

Turkcell Yaani uygulamasını indirmek için öncelikle Turkcell abonelerinin uygulama mağazasına girmesi gerekir. Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulama mağazasına giriş yapan aboneler, Yaani uygulamasını kolaylıkla indirebilirler.

Cep telefonuna Yaani uygulamasını indirmiş olan aboneler, arama motoru olarak bu uygulamayı kullanmalıdır. Yaani üzerinden düzenli arama yapan abonelere bu arama karşılığında 1 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL YAANİ UYGULAMASINDAN 1 GB İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Turkcell Yaani uygulamasını cep telefonuna indiren Turkcell aboneleri, bu yerli arama motorunu kullanmalarının karşılığında ayda bir kere olmak üzere 1 ay geçerli 1 GB internet kazanırlar. Yaani uygulaması üzerinde kazanılmış olan 1 GB internet hakkı sadece Yaani üzerinden yapılacak aramalar için geçerli olacaktır.

TURKCELL YAANİ KULLAN AYDA 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyası tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır.
 • Kampanyadan 1 GB internet kazanmak için abonelerin öncelikle Yaani arama motorunu cep telefonlarına indirmeleri gerekir.
 • Yaani arama motorunu indiren Turkcell aboneleri, bu uygulama üzerinden yapacakları aramalar karşılığında bir aylık 1 GB internet kazanırlar.
 • Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece Yaani uygulamasının kullanımında geçerli olacaktır. Bunun dışında kullanılan internet, abonenin kendi tarifesinden düşer.
 • Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyasından verilen 1 Gb internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.
 • 1 aylık sürenin dolmasıyla birlikte kalan internet kullanım hakkı otomatik olarak silinecektir.

 • Turkcell aboneleri, Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazandıkları 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir.
 • Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılmış olan 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Turkcell abonelerinin İOS 10 ve üzeri, Android 5,0 ve üzeri sürümleri kullanıyor olması gerekmektedir.
 • Turkcell aboneler, her ay Yaani kullanımları karşılığında 1 GB internet kazanma şansına sahip olurlar.
 • Kampanyadan kullanılmayan GB haklarının bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.
 • Yaani kullanımının devam etmesiyle birlikte her ay 1 GB internet kazanım hakkı yenilenecektir.
 • Turkcell, Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında istediği zaman değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Turkcell Yaani Kullan Ayda 1 GB İnternet Kazan!” üzerine 7 yorum

 1. Leyla dedi ki:

  İnternet

 2. Leyla dedi ki:

  İnternet istiyorum

 3. Mahsum dedi ki:

  İnternet istiyorum

 4. Mahsum dedi ki:

  İnternet

 5. can dedi ki:

  takisisaderiday

 6. Hamza dedi ki:

  Iýmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir