Kapat
Turkcell Kampanyalar 316 0

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi

Turkcell faturalı hat abonelerine olduğu kadar faturasız hat aboneleri için de birbirinden ilgi çekici tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu sefer hazırladığı tarife, faturasız hat alarak Turkcell abonesi olanlar için geldi. Bu yazımızda Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell faturasız hat kullanan yeni abonelerine özel birbirinden farklı içeriklere sahip tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu sefer hazırladığı tarife, yeni hat alarak ya da numara taşıma yöntemi ile faturasız Turkcell abonesi olacaklar için geldi.

TURKCELL YENİ FATURASIZ HAT ABONELERİNE ÖZEL HOŞ GELDİN 5 GB TARİFESİ NEDİR?

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir tarifedir. Zengin içeriği ile dikkat çeken hoş geldin 5 GB tarifesi, numara taşıma ya da yeni hat alma ile gelen tüm Turkcell abonelerine özel sunulmaktadır.

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi kapsamında yeni hat almış ya da numarasını taşımış olan tüm abonelere zengin içerikli Hoş Geldin 5 GB tarifesini sunmaktadır. Kampanyadan yararlanarak tarifeye geçen aboneler hem internet hem konuşma için bol içerik hakkı kazanmaktadır.

TURKCELL YENİ FATURASIZ HAT ABONELERİNE ÖZEL HOŞ GELDİN 5 GB TARİFESİ İÇERİĞİ NEDİR?

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi içeriği şu şekildedir;

  • 5 GB internet
  • Her yöne 500 dakika
  • Turkcell Hoş geldin 5 GB tarife ücreti: 39 TL

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesine numara taşıma ya da yeni hat alma ile gelen tüm yeni Turkcell aboneleri, başvurularını online üzerinden yapabilmektedir. Online başvurularda hat abonelerin adresine teslim edilmektedir.

TURKCELL YENİ FATURASIZ HAT ABONELERİNE ÖZEL HOŞ GELDİN 5 GB TARİFESİ DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi, tüm yeni faturasız Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi kapsamında yeni hat alarak ya da numara taşıma ile Turkcell faturasız abone olmak gerekmektedir.
  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesine başvuru için online yöntem kullanılabilir. Bu yöntemle hat abonenin kapısına kadar ücretsiz olarak gönderilmektedir.
  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesine gelen abonelere her yöne 5 GB internet ve 500 dakika konuşma hakkı verilmektedir.
  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesinden verilen haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesinden elde edilen hakların üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell Yeni Faturasız Hat Abonelerine Özel Hoş Geldin 5 GB Tarifesi ile ilgili her türlü değişikliği yama, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir