Kapat
Turkcell Kampanyalar 669 0

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell yeni müşterilerini memnun etmek için hediye internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Turkcell müşterisi olmak isteyen yeni kullanıcılar, Turkcell resmi internet sitesi üzerinden Turkcell abonesi olarak bedava internet kullanma hakkını kazanacaklar. Bu yazımızda Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, yeni abone sayısını arttırmak için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında Turkcell abonesi olmak isteyen tüm kullanıcılara 8 GB internet hediye edilecek.

TURKCELL YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell resmi internet sitesi üzerinden Turkcell abonesi olan tüm yeni kullanıcılara 8 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanan yeni Turkcell aboneleri ilk 4 ay boyunca ayda 2 GB internet olmak üzere toplamda 8 GB internet kazanma şansına sahip olurlar.

TURKCELL YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların öncelikle Turkcell aboneliğine geçmesi gerekmektedir. 8 GB internet alabilmek için numarayı Turkcell ‘e taşımak ya da yeni hat almak gerekmektedir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanarak www.turkcell.com.tr adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak Turkcell abonesi olan tüm yeni kullanıcılar, ayda 2 GB olmak üzere toplamda 8 GB internet hakkını kullanmaya otomatik olarak başlayacaktır.

TURKCELL YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik bir kampanyadır.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında numara taşıma ya da yeni hat almak ile Turkcell abonesi olan tüm yeni abonelere toplamda 8 GB internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilecek olan 8 GB internet ilk 4 ay ayda 2 GB şeklinde hatta tanımlanacaktır.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen aylık 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 8 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından her ay sunulan 2 GB internetin kullanım süresi dolduğunda kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından her ay verilen 2 GB internet kullanıldıktan sonra aboneler var olan internet hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından sunulan 8 GB internet aboneliğin ilk 4 ayı için geçerlidir. Kampanya süresi dolduktan sonra hediye internet tanımlanması durdurulacaktır.
 • Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından ayrılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL AYLIK HEDIYE 2GB yazıp 2222’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir