Kapat
Turkcell Kampanyalar 305 0

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye Ediyor!

Turkcell yeni abonelerinin işlerini kolaylaştırmak için teknolojinin nimetlerinden faydalanmaya devam ediyor. Operatör bu sefer yeni aboneleri için yüz tanıma teknolojisini geliştirdi. Bu yazımızda Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye Ediyor! başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell numara taşıma ya da yeni hat alma ile Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında yeni aboneler Turkcell Dijital operatör üzerinden hazırlanmış olan yüz tanıma teknolojisini kullanarak kolayca Turkcell abonesi olabilecek.

TURKCELL YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİYLE GELEN YENİ MÜŞTERİLERİNE 8 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden başvuruda bulunmak gerekmektedir.

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasına yüz tanıma teknolojisi üzerinden başvuruda bulunan ve Turkcell abonesi olan tüm yeni kullanıcılara 8 GB internet hediye edilmektedir.

TURKCELL YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİYLE GELEN YENİ MÜŞTERİLERİNE 8 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası başvurusunda bulunmak için öncelikle cep telefonuna Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını indirmek gerekmektedir.

Dijital operatör uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde bulunan Yüz Tanıma Teknolojisini kullanarak kolayca abone olmak mümkün olmaktadır. Yüz tanıma teknolojisi üzerinden yapılan başvurularda abonelere yeni numara seçme hakkı başta olmak üzere birçok avantaj sunulmaktadır.

TURKCELL YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİYLE GELEN YENİ MÜŞTERİLERİNE 8 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası avantajları şu şekilde sıralanıyor;

 • Aboneliğin ilk 3 ayında hiçbir yerde bulunamayacak fiyatlarla Turkcell tarifelerini kullanmak
 • Sadece online başvurulara özel hazırlanmış olan Turkcell Aynen 12 ve Turkcell Aynen 16 paketlerini alabilmek
 • İnternet başvurusuna özel 8 GB internet hediyesi (ilk 4 ay ayda 2 GB)
 • Abonelere özel ek GB kampanyalarından yararlanma hakkı
 • Ücretsiz sim kart adrese teslim
 • Yeni numara seçme fırsatı

TURKCELL YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİYLE GELEN YENİ MÜŞTERİLERİNE 8 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak için Turkcell Dijital Operatör üzerinden yüz tanıma teknolojisini kullanmak gerekmektedir.
 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasından internet hediyesini almak için mutlaka yüz tanıma teknolojisini kullanarak abonelik oluşturmak gerekmektedir.
 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasından verilen 8 Gb internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasından verilen 8 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyasına katılan abonelerin birçok Turkcell avantajından faydalanması mümkündür.
 • Turkcell, Turkcell Yüz Tanıma Teknolojisiyle Gelen Yeni Müşterilerine 8 Gb İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir