Kapat
Turkcell Kampanyalar 205 0

Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket!

Turkcell, fanatik taraftarlar için özel paketler hazırlamaya devam ediyor. Operatörün yeni kampanya paketi, Galatasaray taraftarı aboneleri için geldi. Turkcell Aslan Paketi sayesinde tüm Galatasaray sevdalısı aboneler, uygun fiyata 3 GB internet alma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell’ in Galatasaray taraftarı abonelerine yönelik hazırladığı kampanya dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında Aslan paket alan taraftar abonelere 3 GB internet oldukça uygun fiyatla sunulacak.

TURKCELL’ DEN ASLANLARA ASLAN GİBİ PAKET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası, tüm Galatasaray taraftarı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelerin sosyal medyada kullanabilecekleri 3 GB internet 12 TL ücretle sunulmaktadır.

Aslan paketine geçen Turkcell aboneleri, Galatasaray’ ın resmi maçlarında elde ettikleri galibiyet başına 1 GB internet hediyesini de kazanma şansına sahip olurlar. Maç galibiyetleri karşılığında kazanılan 1 GB internet günlük olarak kullanılabilir.

TURKCELL’ DEN ASLANLARA ASLAN GİBİ PAKET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile kampanyaya katılarak Aslan paketini satın almaş gerekir. Kampanyadan tüm Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilir.

Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasına katılmak için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden GS12 yazıp 2200’a SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvurunun dışında aboneleri Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell bayileri ya da Turkcell resmi internet sitesi üzerinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

TURKCELL’ DEN ASLANLARA ASLAN GİBİ PAKET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmaktadır.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından faydalanmak için SMS ile başvuruda bulunmak gerekir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasına katılan Turkcell aboneleri, kampanya hakları için aylık 12 TL ücret ödemek zorundadır.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasına katılan abonelere Twitter, Whatsapp, Instagram ve BİP uygulamalarında geçerli 3 GB internet verilmektedir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasına katılan aboneler, taraftarı oldukları Galatasaray ‘ ın her galibiyeti karşılığında 1 GB internet hediyesini de kazanırlar.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası kapsamında alınan Aslan Paket bir ayda sadece bir kere kullanılabilir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından elde edilen hakların bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasına katılmış olan abonelere haklarının %80’ lik ve %100’ lük kısmını kullandıklarında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından kalan hakları öğrenmek için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KALAN yazıp 2200’a SMS göndermesi yeterlidir.
 • Turkcell abonelerinin numara taşıma, hat iptali, hattın geçici olarak kapatılması ya da numara değişikliği durumlarında elde etmiş oldukları haklar otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası kapsamında kazanılan 3 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyasından kazanılan 3 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell aboneleri, birden fazla hatta sahipse tüm hatları üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilir.
 • Turkcell, Turkcell’ den Aslanlara Aslan Gibi Paket kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir