Kapat
Turkcell Kampanyalar 381 0

Turkcell’den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası

Turkcell, abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Abonelerinin internet kullanımına daha fazla yönelmesini göz önünde bulunduran Turkcell, dakikaların internete dönüştürüleceği yeni bir kampanya başlattı. Bu yazımızda Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell, abonelerinin internet ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası konuşmaktan çok internet kullanımına ağırlık veren abonelerine yönelik oldu.

TURKCELL’ DEN DAKİKALARI İNTERNETE ÇEVİRME KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası, tüm faturalı Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri kullanmadıkları dakikalarını istedikleri zaman internete çevirebilirler.

Turkcell Platinum abonelerine yönelik hazırlanmış olan Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası sayesinde aboneler dakikalarının boşa gitmesine engel olarak internete çevirme ve doya doya internet kullanma hakkına sahip olurlar.

TURKCELL’ DEN DAKİKALARI İNTERNETE ÇEVİRME KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından faydalanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası kapsamında abonelerin sahip oldukları her 500 dakika 1 GB internete dönüştürülecektir.

Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından yararlanacak olan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden DONUSTUR yazıp 2200’a SMS göndererek dakikalarını internete dönüştürebilirler.

TURKCELL’ DEN DAKİKALARI İNTERNETE ÇEVİRME KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası, tüm faturalı Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • SMS ile başvuruda bulunan Turkcell aboneleri, sahip oldukları 500 dakika karşılığında 1 GB internet alabilirler.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasına dakika hakkı 500 dakikanın altında olanların katılma şansı bulunmamaktadır.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasına her fatura döneminde sadece bir kere katılma hakkı bulunmaktadır.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası kapsamında kazanılan internet hakkı bittiği zaman aboneler var olan tarifelerindeki internet üzerinden ücretlendirilirler.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından kazanılan internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından kazanılan internet hakkının üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası her ay yenileyen bir kampanya değildir. Abonelerin kullanımına devam etmesi için her ay SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından yararlanan abonelerin numara değişikliği, hat iptali ya da hat taşıma işlemlerinde kampanyadan faydalanma hakları sona erecektir.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası sürekli bir kampanya olmadığı için iptal edilemez.
 • Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyasından faydalanmak için fatura borcu bulunmaması gerekir.
 • Turkcell, Turkcell’ den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir