Kapat
Turkcell Kampanyalar 185 0

Turkcell’lilerin Dünyası Avantajlarla Dolu Kampanyasından Her Cebe Hediye!

Turkcell ister faturalı ister faturasız k-olsun tüm abonelerinin yüzünü güldürecek avantajlar sunmaya devam ediyor. Hazırladığı birbirinden ilgi çekici kampanyalar üzerinden farklı kullanım hakları sunan Turkcell, bu sayede tüm abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu yazımızda Turkcell’lilerin Dünyası Avantajlarla Dolu Kampanyasından Her Cebe Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, tüm abonelerinin isteklerini karşılayacak farklı kampanyalarına her gün bir yenisini ekliyor. Turkcell dünyası avantajlarla dolu sloganı ile yola çıkan operatör, bu slogan üzerinden farklı kullanım haklarına sahip abonelere yönelik farklı avantajlı hediyeler sunuyor.

TURKCELL’LİLERİN DÜNYASI AVANTAJLARLA DOLU KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell’lilerin Dünyası Avantajlarla Dolu Kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, kullandıkları tarife ve paketlere göre operatörün sunduğu farklı ayrıcalıklardan yararlanma hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell’lilerin Dünyası Avantajlarla Dolu Kampanyası kapsamında abonelere hediye internet kullanımı, ek ödemesiz paket geçişleri, paket aşım sınırı, hediye havuzundan birçok hediye seçeneği gibi farklı avantajlar sunulmaktadır.

TURKCELL’LİLERİN DÜNYASI AVANTAJLARLA DOLU KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Turkcell’lilerin Dünyası Avantajlarla Dolu Kampanyası avantajları şu şekilde sıralanır;

  • 30 GB’ a Varan Ek İnternet: Turkcell aboneleri, yeni paket geçişlerinde seçtikleri pakete göre 30 GB’a kadar ek internet kazanma hakkına sahip olmaktadır. Paket geçişlerinde kazanılan bedava internet hakkı, geçiş işlemi ile birlikte otomatik olarak abonenin hattına tanımlanmaktadır. Bu sayede aboneler doya doya internet kullanabilmektedir.
  • Ek Ücret Ödemeden Paket Değişikliği: Turkcell aboneleri paket değişikliklerinde istedikleri zaman istedikleri pakete geçme hakkına sahiptir. Kullanılan paketten cayma durumunda herhangi bir cayma ücreti talep edilmemektedir. Bu ücret Turkcell aboneleri devam ettiği sürece saklanmakta ve operatör değişikliği durumunda aboneye yansıtılmaktadır.
  • Hediye Havuzu: Turkcell aboneleri, Dijital Operatör üzerinden hizmete sunulan Hediye Havuzu bölümünden milyonlarca hediye kazanma hakkına sahiptir. Abonelere özel hazırlanan bu hediyeleri görmek için uygulama içerisinden “Hediye Havuzu” yazan bölüme girmek yeterli olacaktır.
  • Üst Pakete Geçişte Aşım Silme: Turkcell aboneleri, herhangi bir aşım ücreti ödemek zorunda kalmadan bir üst pakete geçme hakkına sahiptir. Üst pakete geçmek isteyen ve başvuruda bulunan abonelerin geçiş işlemi sırasında kullandığı eski paketten kaynaklanan tüm aşım ücretleri otomatik olarak silinmektedir. Böylece yaşanan aşımlardan kaynaklı ödeme yapma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
  • Salla Kazan: Turkcell aboneleri her hafta Dijital Operatör içerisinde yer alan Salla Kazan üzerinden sürpriz hediyeler kazanma şansına sahiptir. Uygulama içerisinde yer alan “Salla Kazan” kısmına girdikten sonra telefonunu sallayan aboneler, kendilerine sunulan iki farklı hediyeden istediklerini seçerek bir hafta boyunca doya doya kullanabilirler. Bununla birlikte Platinum Black, Platinum ve 10 yıldan uzun süredir Turkcell abonesi olanlara çok daha yüksek hediyeler sunulmaktadır.
  • GNÇ Çatlat: Turkcell aboneleri GNÇ Turkcell abonesi iseler birbirinden avantajlı hediyelerden yararlanma hakkına sahip olmaktadır. GNÇ abonelerinin GNÇ Çatlat uygulaması üzerinden her hafta 2 kere hediye kazanma şansı bulunmaktadır. Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden haftada iki kere yumurta çatlatan aboneler, birbirinden avantajlı hediyeleri kazanmaktadır.
  • Turkcell Biz: Turkcell aboneleri sevdikleri ile daha rahat ve doya doya görüşmek için Turkcell Biz uygulamasını kullanabilirler. Bu uygulamada en az 2, en fazla 5 kişi ile oluşturulan ekiplerde aboneler birbirileri ile dakika ve internet paylaşımı yapabilirler. Böylece tüm aboneler dakika ya da internet bitme gibi bir sıkıntı ile karşılaşmazlar.
  • Turkcell Celly: Turkcell aboneleri, yapay zeka destekli olan Turkcell asistanı Celly ile tüm hat işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Fatura işlemleri, yurt dışı ayarları, paket hediyeleri gibi birçok işlemin kolayca yapılabilecek asistan Celly, Dijital Operatör üzerinden hizmet vermektedir.
  • Tarifen Yurt Dışında Geçerli: Turkcell aboneleri, Türkiye’ de kullandıkları tarifeleri istedikleri zaman yurt dışında da sorunsuz şekilde kullanabilirler. Bunun için ek bir işlem yapmalarına gerek yoktur.
  • Akıllı Fatura: Turkcell aboneleri faturalı hat kullanıyorlarsa istedikleri zaman akıllı fatura özelliğini kullanabilirler. Akıllı Fatura özelliğinde aboneler belirlenen kullanım haklarını aştıkları zaman faturada ek ödememek için kullanım hakları otomatik olarak kesilmektedir. İsteyen aboneler tek bir SMS ile faturalarına yansıyacak şekilde kullanımlarına devam edebilirler.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir