Kapat
Türk Telekom Kampanyalar 3.137 1

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet

Corona virüs nedeniyle uzaktan eğitim görmek zorunda kalan üniversite öğrencileri için sevindirici bir haber geldi. Üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitimde internet konusunda sıkıntı yaşamaması için 6 GB internet hediye edileceği açıklandı. Bu yazımızda Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüsle mücadele kapsamında tüm eğitim hayatı durdurulmak zorunda kaldı. Bu nedenle bütün öğrenciler uzaktan eğitim sistemine geçiş yaptı. Uzaktan eğitime dahil olan üniversite öğrencileri için 6 GB internet hediye edileceği açıklandı.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE UZAKTAN EĞİTİME DESTEK KOTASI 6 GB HEDİYE İNTERNET

YÖK tarafından yapılan açıklama kapsamında uzaktan eğitim gören üniversite öğrencilerine 6 GB ücretsiz internet verileceğini açıkladı. Açıklama kapsamında YÖK tarafından hazırlanan internet sitesi üzerinden uzaktan eğitim gören tüm üniversite öğrencilerine 6 GB internet hediye edilecek.

YÖK’ ün hazırladığı internet sitesi olan “YÖK Dersleri Platformu” üzerinden eğitimine devam edecek öğrencilerin bu süreçte internet konusunda sıkıntı yaşamaması adına alınan karar kapsamında tüm operatörler abonesi olan üniversite öğrencisine yönelik olarak bu hediyeyi sunacak.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE UZAKTAN EĞİTİME DESTEK KOTASI 6 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonesi olan üniversite öğrencileri, uzaktan eğitime destek olması amacıyla 6 GB internet hediyesi alma hakkına sahiptir.

Üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitime destek 6 GB internet hediyesini alması için herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone üniversite öğrencisi olan abonelerine derslerinde kullanabilecekleri 6 GB interneti otomatik olarak tanımlayacaktır.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE UZAKTAN EĞİTİME DESTEK KOTASI 6 GB HEDİYE İNTERNET NASIL KULLANILIR?

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet nasıl kullanılır sorusuna şu şekilde cevap verilir; YÖK tarafından hazırlanmış olan uzaktan eğitim sitesine girerek derslerini takip etmek için bedava internet kullanacak olan üniversite öğrencileri, bu sayede derslerinden geri kalmaz.

YÖK tarafından hazırlanan internet sitesi üzerinden üniversitelere ait olan içeriklere, Online eğitimlere ve ders içeriklerine ulaşmak mümkün olacaktır.

YÖK üniversite öğrencilerine uzaktan eğitim sitesine gitmek için TIKLAYIN

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE UZAKTAN EĞİTİME DESTEK KOTASI 6 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet kampanyası YÖK ve GSM operatörleri arasında yapılan anlaşmayla hazırlanmıştır.
  • Kampanya kapsamında internet üzerinden eğitim alacak olan üniversite öğrencilerine 6 GB internet hediye edilecektir.
  • Kampanyadan öğrencilere yönelik verilen 6 GB internet sadece ders için hazırlanan internet sitesi üzerinden kullanılabilir.
  • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından öğrenci abonelerine yönelik verilecek olan 6 GB internet 1 ay boyunca ders için kullanılabilir.
  • 6 GB internet kullanılarak uzaktan eğitime destek kotası üzerinden birçok içeriğe ulaşım sağlamak mümkündür.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye internet” üzerine 1 yorum

  1. kompresör dedi ki:

    Rakiplerimize Meydan Okuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir