Kapat
Vodafone Kampanyalar 2.872 1

Vodafone 1 TB internet Hediye Edecek! İşte Detaylar

Vodafone, abonelerine verdiği internet hediyesi oranlarını bir üst boyuta taşıdı. Hazırladığı yeni kampanya kapsamında Vodafone abonelerine 1 TB internet hediye edecek. Bu yazımızda Vodafone 1 TB internet Hediye Edecek! İşte Detaylar başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone sürekli olarak hazırladığı internet kampanyaları üzerinden abonelerine bedava internet hediye ediyor. Operatörün son internet hediye kampanyası, aboneleri oldukça fazla heyecanlandırdı. Vodafone, bu sefer abonelerine tam 1 TB internet hediye edecek.

VODAFONE 1 TB İNTERNET HEDİYE EDECEK

Vodafone, pandemi sürecinde evde kalan abonelerinin internet kullanımına daha fazla ağırlık vermesinden dolayı sürekli olarak yeni kampanyalar ile internet dağıtmaya çalışıyor. Bu kapsamda operatör tarafından yeni bir kampanya hazırlandı.

Vodafone 1 TB internet kampanyası kapsamında bir Vodafone abonesi tam 1 TB internetin sahibi olacak. Bunun yanı sıra birçok Vodafone abonesine de milyonlarca bedava internet hediye edilecek.

VODAFONE 1 TB İNTERNET HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Vodafone 1 TB internet Hediyesi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, büyük ilgi gören Vodafone Seni Seviyorum testini doldurarak 1 TB internet kazanma şansına sahip olacak.

Vodafone abonelerinin 1 TB internet alması için öncelikle hazırlanan anketi eksiksiz şekilde doldurması gerekiyor. Anketi dolduran tüm abonelere 24 saat kullanabilecekleri 3 GB internet hediye edilecek. Anketin sonunda ise belirlenen bir kişiye 5 yıl boyunca kullanabileceği 1 TB internet hediye edilecek.

VODAFONE 1 TB İNTERNET HEDİYESİ İÇİN ANKETİ NASIL DOLDURURUM?

Vodafone 1 TB internet Hediyesi için anketi nasıl doldururum sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone aboneleri, Vodafone resmi internet sitesine girdikten sonra sitede yer alan Seviyorum anketini doldurmak zorundadır.

Anketi dolduran aboneler, bir günlük 3 GB internet hediyelerini hemen alabilirler. Bunun yanı sıra anketin sonrasında doldurmuş olan aboneler arasından çekilişle belirlenen bir şansı Vodafone abonesinin 1 TB internet kazanma hakkı bulunmaktadır.

VODAFONE 1 TB İNTERNET HEDİYESİ KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone 1 TB internet Hediyesi, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanyasından abonelere bir günlük 3 GB ve bir kişiye 5 yıllık 1 TB internet hediye edilecektir.
 • Vodafone 1 TB internet Hediyesini kazanmak için abonelerin resmi Vodafone internet sitesi üzerinden hazırlanmış olan Vodafone Seni Seviyorum anketini doldurması gerekmektedir.
 • Vodafone seni seviyorum anketini dolduran aboneler arasında yapılacak olan çekiliş sonucunda bir aboneye 5 yıllık 1 TB internet hediye edilecektir.
 • Vodafone anketini dolduran tüm abonelere bir günlük 3 GB internet hediye edilecektir.
 • Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanyası kapsamında verilecek olan 1 TB internet 5 yıl boyunca geçerlidir.
 • Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanyasından kazanılan 1 TB internet ve 3 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanyasından hediye internet kazanan abonelerin bu interneti üçüncü kişilere vermesi mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone 1 TB internet Hediyesi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone 1 TB internet Hediye Edecek! İşte Detaylar” üzerine 1 yorum

 1. Abdulbaki dedi ki:

  Vodafne eskide vodafondu şimdi hırsızlara satılmıştır hatımı vodafondan taşıyacam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir