Kapat
Vodafone Kampanyalar 2.586 0

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet

14 Şubat 2020 Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala, operatörlerden bu güne özel kampanya haberleri de gelmeye başladı. 14 Şubat 2020 Sevgililer gününe özel kampanya hazırlayan operatörlerden birisi de Vodafone oldu. Bu yazımızda Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde hemen herkesi Sevgililer Günü telaşı sarmaya başladı. Sevgililer gününde yapacakları sürprizleri planlamaya başlayan çiftler, kullandıkları GSM operatörlerinden de sürpriz kampanyalar almaya başladı. Vodafone, 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü kampanyalarını hazırlayan operatörlerden birisi oldu.

VODAFONE 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet kampanyası, her yıl Vodafone tarafından abonelerine sunulan kampanyalardan birisidir. Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü kampanyaları kapsamında hem sevgililer gününe özel hediye internet paketleri hem de sevdiğine hediye almak isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış indirim kampanyaları ile adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

Her yıl Sevgililer Gününe özel sevenlerin doya doya iletişim kurması için bedava internet dağıtan Vodafone, 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü kampanyası için de kolları sıvadı.

VODAFONE 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET NASIL ALIRIM?

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet almak için Vodafone abonelerinin 14 Şubat günü Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret etmesi gerekiyor. Uygulamaya giriş yapan tüm Vodafone abonelerini birbirinden güzel hediye internet kampanyaları bekliyor olacak.

Her yıl Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Sevgililer günü sürprizleri hazırlayan Vodafone, bu sene de geleneği bozmayacağa benziyor. Operatörden 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili detaylı kampanya açıklaması gelmemekle birlikte, abonelerin Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden yine bu güne özel birçok sürprizle karşılaşması bekleniyor.

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet nasıl alırım sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün; Vodafone aboneleri, 14 Şubat günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak zorunda. Girişin ardından uygulamanın ana sayfasında Vodafone Sevgililer Günü kampanyaları hakkında geniş bilgi yer alacak. Vodafone aboneleri, uygulama üzerinden sevdiklerine hediye alabilecekleri indirim kampanyalarından haberdar olabilecekleri gibi, milyonlarca bedava internetin de sahibi olma şansını yakalayacaklar.

VODAFONE 14 ŞUBAT 2020 SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET NE KADAR OLACAK?

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet ne kadar olacak sorusuna henüz net bir cevap vermek mümkün değil. Vodafone, 2020 Sevgililer günü kampanyası kapsamında henüz net bir açıklama yapmadı. Ancak her sene Sevgililer gününe özel birbirinden dikkat çekici kampanyalar hazırlamasıyla bilinen Vodafone’ dan bu sene de dikkat çekici internet hediyesi gelmesi bekleniyor.

Vodafone Sevgililer günü internet hediye kampanyası kapsamında geçen sene Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan tüm abonelerine 2 GB internet hediye etmiş ve bunun yanı sıra yüzlerce markadan indirimli alışveriş fırsatı sunmuştu. Aboneler, bu sene de Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer günü kampanyası kapsamında bedava internet beklentisine çoktan girmiş görünüyor. Vodafone, sevgililer günü ile ilgili vereceği bedava internet ile ilgili olarak ilerleyen günlerde bir açıklama yapacak. Açıklama kapsamında Vodafone 2020 Sevgililer günü hediye internet miktarının yine en az 2 GB olması bekleniyor.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir