Kapat
Vodafone Kampanyalar 36.899 4

Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Nasıl Alınır?

Vodafone, yeni hat alarak bünyesine katılan abonelere özel oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone faturasız hat abonesi olan yeni katılımcılara hoş geldin hediyesi olarak 15 GB internet hediye verilecek. Bu yazımızda Vodafone 15 GB hoş geldin hediyesi nasıl alınır sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, var olan abonelerine sunduğu fırsatlar kadar yeni gelen aboneleri için hazırladığı kampanyalar sayesinde adından söz ettirmeyi başarıyor. Vodafone’ dan yeni abonelere özel yeni bir kampanya haberi geldi. Kampanya kapsamında faturasız yeni hat alarak Vodafone’ lu olan herkese 15 GB’a varan internet hediyesi verilecek.

VODAFONE 15 GB HOŞ GELDİN HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone tarafından faturasız yeni hat abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan 15 GB hoş geldin internet hediyesi otomatik olarak hatta tanımlanır. Vodafone Faturasız Başlangıç Paketi satın alan yeni aboneler için hattın içinde 35 TL yüklü olacaktır. Bu 35 TL tutarındaki kredi ile ilk ay tarife detayları yüklenebilir.

Yeni hat alan Vodafone abonelerine 35 TL kredi ile birlikte 15 GB internet hediyesi de verilir. Vodafone 15 GB hoş geldin internet hediyesi, aylık 5 GB olacak şekilde ilk 3 ay abonelerin hattına tanımlanır. Yani 15 GB’ın tamamını bir ayda almak mümkün değildir. Vodafone yeni faturasız hat aboneleri, ilk 3 ay boyunca her tarife yenileme işleminde 5 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE 15 GB HOŞ GELDİN İNTERNET HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Vodafone tarafından yeni faturasız hat abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan 15 GB hoş geldin internet hediyesinden yararlanmak için bir SMS göndermek yeterlidir. Yeni faturasız hat alan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE5GB yazarak 7000’e SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından 15 GB hediye internet paket hatta tanımlanacaktır.

VODAFONE YENİ FATURASIZ HAT İLK AY TARİFESİ NEDİR?

Vodafone faturasız yeni hat aboneleri, ilk ay hatlarının içerisinde bulunan 35 TL hediyeyi kullanacaktır. Vodafone, yeni aboneleri için tavsiye edilen satış fiyatı 95 TL olan tarifeyi ilk ay tarifesi olarak 35 TL’ye sunmaktadır. Tarifenin ilerleyen dönemlerde alınmasında 95 TL olan ücretlendirme yapılır.

Vodafone faturasız yeni hat sahipleri, kalan cep liralarını *123#23# tuşlaması ile kolaylıkla öğrenebilir. Vodafone’ un söz konusu kampanyasından sadece yeni hat alan aboneler yararlanabilir. Numarasını taşıyarak Vodafone’ a geçen abonelerin 15 GB hoş geldin kampanyasından yararlanması mümkün değildir.

VODAFONE 15 GB HOŞ GELDİN İNTERNET HEDİYESİ DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone yeni faturasız hat abonelerine 15 GB hoş geldin internet hediyesi kampanyası detayları şu şekildedir;

 • 15 GB internet hediyesi ilk üç ay, ayda 5 GB olacak şekilde hatta tanımlanır.
 • Kampanyanın ilk 5 GB’lık kısmı hattın kullanıma başlaması ile hemen tanımlanır.
 • 15 GB hoş geldin kampanyası kapsamında verilecek olan 3 ay 5 GB internet paketi, 90 günlük abonelik süresinin dolmasıyla birlikte otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 • 15 GB hoş geldin kampanyasından yararlanmak için abonelerin içerikli paketlerden birisini seçmesi gerekir.
 • Söz konusu kampanyalı pakete geçebilmek için girişte uyruk kontrolü yapılmaktadır.
 • Vodafone 15 GB hoş geldin paketinden yararlanabilecek uyruklar şu şekildedir;
 1. Türkiye
 2. Suriye
 3. Afganistan
 4. İran
 5. Somali
 6. Irak
 7. Özbekistan
 8. Türkmenistan
 9. Yemen
 10. Filistin
 • Hediye 15 GB internet paketinin 5 GB’lık kısımları her ay otomatik olarak yenilenir.
 • 15 GB hoş geldin internet hediyesinden yararlanmak için abonelerin ilk ay mutlaka bir tarife içeriği yüklemesi gerekir. Yükleme, hattın içerisinde hediye olarak verilen 35 TL ile gerçekleştirilecektir.
 • Faturasız abonenin seçtiği tarifenin ücreti ne ise hattan o kadar TL kesilir. Örneğin; Esnek Mini tarifesini seçen bir abone 22 TL karşılığında 500 dakika + 1000 SMS + 1 GB aldığı takdirde hattındaki 35 TL’den sadece 22 TL kesilecektir.
 • Vodafone yeni hat aboneleri, sahip oldukları hakları bir başka abone ile paylaşamazlar.
 • 15 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi Nasıl Alınır?” üzerine 4 yorum

 1. Aliyiğitgokbaş dedi ki:

  İnternet ile oynamak

 2. Merve dedi ki:

  Vodafone hiç hediye gb vermiyorsun neden ben bundan 4 sene önce türktelekom daydım sürekli hediye internet gönderiyordu ama sende tik yokkk

 3. Merve genç dedi ki:

  Kızım 1nci sınıfa başlıcak eba dan ders yapıcaz ama hiç hediye gb vermiyorsun numara taşıma yapicam ..ve senin ıyi bir hat olduğunu herkese tavsiye ettim ama değmezmişsin…arkadaslarim türktelekom ve türkcell kullanıyorlar bize hep hediye internet geliyor diyorlar ama biz boynumuz iki büklüm hediye gondermemi bekliyoruz…yanimda uygulamasini her çevirdiğinde ise pass pass sürpriz geliyor iyide ben süprizi napayım. Müşterini kaybetmek istemiyorsan internet gönder 1 ay içinde türktelekom a geçicem ins

 4. Samet dedi ki:

  İnternette istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir