Kapat
Vodafone Kampanyalar 6.755 1

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone abonelerine sürekli olarak sunduğu kampanyalara yenileri eklenmeye devam ediyor. Özellikle 2020 yılına girmeye sayılı günler kala Vodafone bedava internet kampanyalarına hız vermiş durumda. Yeni yılda birbirinden özel kampanyalar ile abonelerinin karşısına çıkacak olan Vodafone, milyonlarca bedava internet paketi dağıtacak. Bu yazımızda Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da aboneleri için birbirinden özel kampanyalar hazırladı. Vodafone yeni yıl kampanyaları olarak hazırlanan bu kampanyalar sayesinde abonelere milyonlarca bedava internet dağıtılacak. Vodafone 2020 yeni yıl hediyeleri ile de abonelerine doğru tercih yaptıklarını bir kez daha gösterecek.

VODAFONE 2020 YENİ YIL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone Çark uygulaması 2020 yeni yıl internet hediyesi
 • Vodafone Yanımda uygulaması 2020 yeni yıl internet hediyesi
 • Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone Bana Ne Var Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone E – fatura kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone FreeZone 4 GB kampanyası 2020yeni yıl hediyesi
 • Vodafone Altın Kulüp 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone TL Yükle kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone 1 TL’ye 4 GB 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone 4,5 G kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2020 yeni yıl hediyesi

VODAFONE ÇARK UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone Çark Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında cep telefonu uygulama mağazası üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ve ardından her hafta milyonlarca bedava internet kazanma şansı veren Çark uygulamasına girmek gerekir. Vodafone Çark uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında tüm Vodafone abonelerinin kazandığı bedava internet hediyesini 2 katına çıkartacak. Vodafone Çarkını çeviren aboneler ne kadar internet hediyesi kazanırlarsa, Vodafone tam iki katı kadar bedava interneti abonenin hattına tanımlayacak.

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASI 2020 YENİ YIL İNTERNET HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone Yanımda Uygulaması 2020 yeni yıl internet hediyesi kapsamında Vodafone aboneleri cep telefonu uygulama mağazası üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek birbirinden güzel yeni yıl hediyelerinden birisini kazanabilir. Vodafone Yanımda uygulaması 2020 yeni yıl internet hediyesini almak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulama menüsünden “Bana ne var” yazan bölüme girmesi yeterli olacaktır. Bu bölümde abonenin kazandığı hediye kolaylıkla görüntülenir.

VODAFONE İNTERNET AVCILARI UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone İnternet Avcıları uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone aboneleri hem oyun oynama hem de bedava internet kazanma şansına sahip olurlar. Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması, Vodafone abonelerinin oyun oynayarak bit biriktirmesi ve bu bitleri internete dönüştürmesi şeklinde gerçekleştirilir. Vodafone aboneleri, cep telefonu üzerinden uygulama mağazasına girerek Vodafone İnternet Avcıları Uygulamasını indirmelidir. Uygulamanın indirilmesinin ardından bulundukları ortamlardaki bitleri toplayacak olan aboneler, milyonlarca bedava internet paketi kazanma şansına sahip olacaktır. Vodafone 2020 yeni yıl hediye kampanyası kapsamında abonelere çok daha fazla av ile karşılaşma şansı ve buna karşılık daha yüksek GB hediyeleri verecek.   Vodafone abonelerinin 2020 yeni yıl hediyelerinden yararlanması için abonelerin bolca internet avcıları uygulamasını kullanması akıllıca olacaktır.

VODAFONE BANA NE VAR UYGULAMASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında milyonlarca bedava internet hediyesi kazanma şansına sahip olacak. Cep telefonu üzerinden uygulama mağazasına giren ve Vodafone Yanımda uygulamasını indiren Vodafone aboneleri, uygulama içerisinden Bana Ne Var bölümüne girerek kendilerine hazırlanmış sürpriz yeni yıl hediyesini alma şansına sahip olacak. Vodafone Bana ne var uygulaması 2020 yeni yıl hediyesi olarak 5 GB’a kadar bedava internet kazanmak mümkün olacak.

VODAFONE E – FATURA KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone E – fatura kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone faturalı hat abonelerine bedava internet hediye edilecek. Kampanyaya katılacak olan Vodafone aboneleri, cep telefonu faturalarını kağıt yerine e – posta yolu ile almayı kabul ettikleri takdirde bedava 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaklar. Vodafone e – fatura kampanyası kapsamında kazanılacak olan 1 GB bedava internet, 2 hafta boyunca kullanılabilecek. Abonelerin bu yeni yıl kampanyasından yararlanabilmesi için EFATURA yazıp boşluk bırakıp e – posta adreslerini yazarak 7000’e SMS göndermesi gerekecek.

VODAFONE FREEZONE 4 GB KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone FreeZone 4 GB kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında 26 yaş altı tüm abonelerine yeni yıl hediyesi olarak 4 GB bedava internet paketi verecek. 4 GB yeni yıl hediyesi kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle Vodafone FreeZone üyesi olması gerekiyor. FreeZone üyesi olan aboneler, herhangi bir işlem yapmaya ihtiyaç duymadan 4 GB yeni yıl hediyesi interneti alma hakkına sahip olacak.

VODAFONE ALTIN KULÜP 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone Altın Kulüp 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone Altın kulüp üyesi olan aboneler, bedava internet paketi kazanma şansına sahip olacak. Vodafone altın kulüp abonelerine yeni yıl hediyesi olarak 4 GB bedava internet verilecek. Kampanya kapsamında 4 GB bedava internet almak için abonelerin Altın kulüp üyesi olması yeterli olacak.

VODAFONE TL YÜKLE KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone TL yükle kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında TL yüklemesi yapan faturasız hat sahiplerine bedava internet paketi hediye edilecek. Vodafone faturasız hat aboneleri en az 20 TL ve üzeri TL yüklemelerinin karşılığında yükleme oranında bedava internet paketi kazanacak. 2020 yeni yıl TL yükleme kampanyasına katılan abonelere 20 TL ve üzeri TL yüklemelerinde en az 1 GB olmak üzere bedava internet paketleri tanımlanacak.

VODAFONE 1 TL’YE 4 GB 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone 1 TL’ye 4 GB 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone abonelerine 1 TL karşılığında 4 GB bedava internet paketi verilecek. Kampanyaya katılan abonelere her ay 1 GB olmak üzere toplamda 4 ay boyunca bedava internet tanımlanacak. 4 GB internet için sadece 1 TL ödeme yapmak yeterli olacak. 2020 yeni yıl hediyesi olarak hazırlanan bu kampanyanın ardından 4 ay boyunca hediye internetini alan aboneler, 4 ayın ardından 4 GB internet için 3 TL ödeyerek kullanım hakkına devam edebilecek.

VODAFONE 4,5 G KAMPANYASI 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone 4,5 G kampanyası 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone aboneleri 4,5 G teknolojisi ile tanışarak bedava internet paketlerinden yararlanma şansına sahip olacak. 4,5 G teknolojisini daha da yaygın hale getirmek isteyen Vodafone, abonelerinin ilgisini çekmek için 2020 yeni yılı da kullanarak etkili bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında hattını 4,5 G’ye taşıyan aboneler, 1 GB bedava internet paketi kazanacak.  Vodafone 4,5 G kampanyasından bedava internet kazanmak için 4,5 G uyumlu hat alan aboneler 4BUCAKG yazıp 4545’e SMS attıktan sonra bedava internet hakkı hatlarına otomatik olarak tanımlanacak.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ 2020 YENİ YIL HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2020 yeni yıl hediyesi kapsamında Vodafone tarafından hazırlanan testi çözen aboneler, bedava internet kazanmaya devam edecek. Vodafone Seviyorum İnterneti Testi sayesinde hem nasıl bir internet kullanıcısı olduğunu öğrenecek olan aboneler, soruları cevaplaması karşılığında 3 GB bedava internet kazanma şansına da sahip olacak. İnternet testi sorularını cevaplayan aboneler testin sonunda cep telefonlarını gerekli alana yazdıktan sonra kısa sürede hatlarına 3 GB bedava internet paketi tanımlanacak.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyaları” üzerine 1 yorum

 1. webtilki dedi ki:

  çarkı çevirdim ve 5 gb internet geldi çok sağol internet dayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir