Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.969 3

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası 

Vodafone, faturasız hat kullanan aboneleri için de düzenli olarak hediye internet kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi kısa bir süre önce açıklandı. Vodafone, faturasız hat kullanan abonelerinin 30 TL tutarındaki yüklemelerine internet hediye edecek. Bu yazımızda Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.  

Vodafone hem faturalı hem faturasız hat sahiplerine yönelik düzenli kampanyalar hazırlıyor. Kampanya kapsamında faturasız hat kullanan abonelere yönelik internet hediyesi verileceği açıklandı.  

VODAFONE 30 TL YÜKLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDIR? 

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası, Vodafone faturasız hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hattına 30 TL yükleme yapan Vodafone aboneleri, 3 GB internet hediyesini kazanma şansına sahip olurlar. 

Hattına 30 GB internet yükleyen Vodafone abonelerine özel hazırlanmış olan bu kampanya sayesinde aboneler 1 ay kullanabilecekleri ek 3 GB internete de sahip olurlar.  

VODAFONE 30 TL YÜKLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR? 

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasından yararlanmak için Vodafone faturasız hat abonelerinin tek seferde 30 TL ve üzerinden TL yüklemesi yapması gerekir. Yüklemenin ardından abonelerin hattına 3 GB internet otomatik olarak tanımlanacaktır.  

Vodafone faturasız hat aboneleri, 30 TL yükleme karşılığında aldıkları 3 GB interneti 1 ay boyunca kullanabilirler.  İnternet hediyesi, TL yükleme işleminin ardından otomatik olarak abonelerin hattına tanımlanacaktır. 

 

VODAFONE 30 TL YÜKLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDIR? 

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır; 

 • Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmış bir kampanyadır.  
 • Kampanyada yararlanmak isteyen faturasız Vodafone abonelerinin tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.  
 • 30 TL ve üzeri yüklemelerde abonelerin hatlarına 3 GB internet yüklenecektir.  
 • 3 GB internet hediyesi faturasız hat abonelerinin hattına TL yüklemesinin ardından otomatik olarak yüklnecektir.  
 • Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası kapsamında verilen 3 GB internet sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. 
 • Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.  

 • Kampanyadan kazanılan 3 GB internetin kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. 
 • Internet hediyesinin kullanım süresinin dolmasının ardından aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlar.  
 • Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasından verilen internet hediyesinin %80’ lik kısmının doldurulması ve tamamının bitmesi durumunda VOdafone tarafından abonelere bilgilendirme mesajı gönderilecektir.  
 • VodafoneVodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü deişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.   

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası ” üzerine 3 yorum

 1. engin dedi ki:

  teşekkürler

 2. Helin dedi ki:

  Ben 50 lira yükleme yaptım ama internet hediyesi gelmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir