Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.299 1

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone, 4,5 G uyumlu hatlara geçen abonelere hediye 2 GB bedava internet vermektedir.  Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin, sadece hattını 4,5 G uyumlu bir hatla değiştirmesi yeterli olacaktır. Bu yazımızda Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Günümüzde internetin hızlı bir şekilde kullanılabilmesi için operatörler 4,5 G uyumlu hatları kullanıma sunmuşlardır. Bu operatörlerden birisi de Vodafone ’dur. Vodafone, 4,5 G uyumlu hatların daha çok abone tarafından kullanılabilmesi için çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir.

VODAFONE 4.5 G’YE GELENLERE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone abonelerinin internet hızını artırmak amacıyla hazırlanmış bir kampanyadır. Vodafone aboneleri, sahip oldukları 3 G hatlarını Vodafone bayileri üzerinden değiştirerek 4,5 G uyumlu hat aldıkları zaman 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır. Bu kampanya hem faturalı hem faturasız hat sahipleri için geçerlidir.

VODAFONE 4.5 G’YE GELENLERE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL YAPLIR?

Vodafone aboneleri, 4,5 G teknolojisinden yararlanmak için öncelikle en yakın Vodafone bayiine gitmek zorundadır. 4,5 G teknolojisine geçmenin tek yolu Vodafone bayileridir. Bayiden 4,5 G uyumlu bir hat talep edecek olan abonelere ücretsiz olarak yeni hat verilecektir. Bu hattın kullanılmakta olan hattan farkı yoktur. Abonenin hattında yer alan tüm haklar 4,5 G uyumlu hatta da geçerli olacaktır.

Bayiden 4,5 G uyumlu hat alan aboneler, bu hattı kullanmaya başladıkları andan itibaren hatlarına 2 GB bedava internet hediyesi yüklenecektir.  Vodafone tarafından verilen 4,5 G kampanya hediyesi, bir ay geçerli olacaktır.

VODAFONE 4.5 G’YE GELENLERE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 4,5 G teknolojisine geçen abonelere 2 GB bedava internet paketi tanımlanır.
 • Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kampanyasından kazanılan 2 GB internet hakkı bir ay boyunca geçerlidir.

 • Kampanyadan kazanılan 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internetin bitmesiyle birlikte aboneler sahip oldukları tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar, kullanım süresinin dolmasıyla birlikte silinecektir.

 • Kampanyadan kazanılmış olan 2 GB bedava internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone abonesinin hat taşıma ya da hat iptali gibi işlemleri sonucunda kazanılmış olan 2 GB internet silinecektir.
 • Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kampanyasından verilecek olan 2 GB bedava internet sadece bir seferliktir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyası” üzerine 1 yorum

 1. Teymur dedi ki:

  1 gb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir