Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.518 0

Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan!

Vodafone, 4.5 G teknolojisi ile tüm abonelerini tanıştırmak için dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 4,5 G sim kart uyumlu hat alan abonelere 10 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan! Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine her fırsatta internet hediye etmeye devam ediyor. Tarifeleri ile internet veren operatör, bu sefer 4,5 G teknolojisine geçen Vodafone aboneleri için internet hediyesi hazırladığını açıkladı.

VODAFONE 4.5G İLE TANIŞ 10 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyası, 4,5 G teknolojisine geçen tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için +,5 G uyumlu sim kart kullanmayan abonelerin bu teknoloji ile uyumlu bir sim kart alması gerekir.

Vodafone aboneleri, 4,5 G uyumlu sim kart almaları karşılığında 10 GB internet hediyesi kazanma şansına sahip olacaktır. İnternet hediyesi faturalı hat aboneleri için 1 ay boyunca, faturasız hat aboneleri için 1 hafta boyunca kullanılabilir.

VODAFONE 4.5G İLE TANIŞ 10 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından faydalanmak için abonelerin kendilerine en yakın Vodafone bayiine giderek 4,5 G uyumlu bir sim kart alması gerekir. Tamamen ücretsiz olarak alınan bu kart sayesinde internet hediyesini kazanmak mümkün olacaktır.

Vodafone aboneleri, 4,5 G uyumlu sim karta geçişin ardından 10 GB internet hediyesini kazanma şansına sahip olurlar. Kazanılan 10 GB internet, SMS onayının gelmesinin ardından kullanılmaya başlayacaktır.

VODAFONE 4.5G İLE TANIŞ 10 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin 4,5 G uyumlu sim kart alması gerekir.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, Vodafone bayileri üzerinden 4,5 G uyumlu sim kartlarını alabilirler.
  • 4,5 G uyumlu sim kartlar Vodafone bayileri üzerinden ücretsiz olarak alınabilir.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasına katılan abonelere 10 GB internet hediye edilecektir.

  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından 10 GB kazanan faturalı hat aboneleri 1 ay boyunca, faturasız hat aboneleri 1 hafta boyunca hediyelerini kullanabilirler.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 10 GB internet, SMS ile bildirim sonrasında kullanıma başlayabilir.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone 4.5G İle Tanış 10 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir