Kapat
Vodafone Kampanyalar 5.230 0

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, abonelerinin telefonla konuşmalarını artırmak için oldukça ilginç bir kampanya hazırladı. Vodafone Aran kazan kampanyası kapsamında Vodafone aboneleri kendilerini arayan kişilerle yapacakları görüşmeler üzerinden para kazanıyor. Bu yazımızda Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, abonelerine hediye vermek için hemen her yolu kullanmaktadır. İnternet hediyeleri ile dikkat çeken Vodafone, konuşma üzerinden de hediye verdiği bir kampanya hazırladı. Vodafone Aran Kazan kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri arandıkça bedava TL kazanırlar.

VODAFONE ARAN KAZAN BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin sadece aranması yeterlidir. Kendisini arayan kişi ile 10 dakika boyunca konuşan Vodafone abonesi, 50 kuruş kazanma şansına sahip olur.

Vodafone aran kazan kampanyası sayesinde arandıkça TL kazanan Vodafone aboneleri, kazandıkları bu TL hediyelerini biriktirerek istedikleri gibi harcama şansına sahip olurlar. İsteyen Vodafone aboneleri biriktirmeye gerek kalmadan hemen harcama da yapabilir.

VODAFONE ARAN KAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Vodafone abonesi, Vodafone aran kazan kampanyasına katılmak için CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından kampanya kaydı yapılan Vodafone abonesi, bu kaydın ardından kendisine gelecek tüm aramalardan bedava TL kazanma şansına sahip olacaktır.

Vodafone abonelerine SMs ile başvurunun ardından bilgilendirme mesajı gelir. Bilgilendirme mesajının ardından aboneler yapılan aramalar üzerinden TL kazanmaya başlayacaktır. Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyasına katılan abonelerin aylık 80 kuruş ödemesi gerekir. Ücretli kampanyalardan birisi olarak hazırlanmış olan Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyası, düşük ücretli olduğu için Vodafone aboneleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

 VODAFONE ARAN KAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL İPTAL EDİLİR?

Vodafone aran kazan bedava internet kampanyasını iptal ettirmek isteyen bir Vodafone abonesi, başvuruda olduğu gibi iptal ettirmek için de SMS ile başvuruda bulunmalıdır. Vodafone aran kazan kampanyasını iptal ettirmek için cep telefonundan IPTAL CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermek gerekir.

Vodafone aboneleri, aran kazan kampanyasını iptal etmek için Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da iptal işlemini gerçekleştirebilir. Müşteri temsilcisine iptal talebini ileten Vodafone aboneleri, kısa sürede sonuç alacaktır.

VODAFONE ARAN KAZAN BEDAVA İNTERNET KAZANILAN MİKTAR NASIL ÖĞRENİLİR?

Vodafone aran kazan bedava internet kampanyasından kazanılan miktarı öğrenmek için abonelerin ne kadar kazandıklarını öğrenmek için SMS ile bilgi alabilir. Vodafone aran kazan bedava internetten kazanılanı öğrenmek için SORGU CEPARAN yazıp 7000’e SMS göndermek yeterli olacaktır. SMS ile sorgulama işlemi sonucunda cep telefonuna biriken TL miktarı hakkında bilgilendirme mesajı gelecektir.

VODAFONE ARAN KAZAN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyası tüm Vodafone aboneleri için geçerlidir.
  • Kampanyaya dahil olmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
  • Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyası kapsamında Vodafone abonelerinin her 10 dakikalık konuşması karşılığında 50 kuruş hediye verilir.
  • Kampanyaya katılım için 80 kuruş ücret ödeme k gerekir.
  • Vodafone aboneleri, kampanyayı iptal etmedikleri sürece her ay 80 kuruş ödemeye devam ederler.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyasından kazandıkları TL hediyesini başka bir numaraya transfer edemezler.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyası kapsamında en fazla 6 TL kazanma şansına sahip olurlar.
  • Vodafone, Vodafone Aran Kazan Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı iptal etme ya da durdurma hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir