Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.275 0

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan!

Vodafone aboneleri için yepyeni bir kampanya haberi daha geldi. Vodafone abonelerinin arkadaşlarını davet etmelerine hediye veren kampanya güncellendi. Artık Vodafone’ a arkadaş davet eden abonelere 15 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone farklı kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha önceki dönemlerde Vodafone’ a arkadaşını davet eden abonelere internet hediyesi veren operatör, bu kampanyasını daha bol internetle yeniden güncelledi. Artık Vodafone’ a arkadaşını davet eden abonelere 15 GB internet hediye edilecek.

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET 15 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanarak 15 GB internet kazanmak isteyen abonelerin başka operatörde olan bir arkadaşlarını Vodafone abonesi yapması gerekir.

Vodafone abone getiren mevcut aboneler, abonelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından 15 GB internet hediyesini kazanırlar. Vodafone arkadaşını getirene verilen 15 GB internet, abonenin hattına 3 aylık dönemde tanımlanmaktadır. Abone her ay 5 GB olmak üzere toplamda 15 GB internet sahibi olur.

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET 15 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle başka operatörde bulunan bir arkadaşlarını Vodafone’ a davet etmesi gerekir. Vodafone davet linki gönderilerek gerçekleştirilecek olan bu işlem sonucunda Vodafone abonesi olacak kişinin linke tıklayarak abonelik işlemini gerçekleştirmesi gerekir.

Vodafone abonesi, Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde yer alan “Arkadaşını davet et” butonuna tıklayarak davet edeceği arkadaşının numarasını açılan panele girmelidir. İşlemin ardından arkadaşın cep telefonuna Vodafone davet mesajı gönderilir. Mesajda yer alan linke tıklandığı zaman abonelik işlemlerinin tamamlanacağı sayfaya yönlendirilecektir.

Vodafone arkadaşı aracılığı ile davet edilen kişi, mesajdaki link üzerinden abonelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra hat aktivasyonu ile birlikte davet eden Vodafone abonesine 15 GB internet hediye edilir.

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET 15 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekir.
  • Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşını davet eden aboneler 15 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar.
  • Vodafone abonesinin 15 GB internet kazanması için arkadaşının gönderilen davet linki üzerinden abonelik işlemlerini gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.
  • Yeni gelen abonenin işlemlerinin tamamlanması ve hat aktivasyonunun yapılmasının ardından var olan aboneye 15 GB internet tanımlanacaktır.

  • Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 15 GB internet 3 ayda abonenin hattına yüklenecektir.
  • Vodafone abonesi her ay 5 GB olmak üzere 3 ayda 15 GB internet sahibi olacaktır.
  • Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 15 GB internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan bedava internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir