Kapat
Vodafone Kampanyalar 1.404 2

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone, abonelerine GB hediyesi kadar konuşma hediyesi de veriyor. Vodafone dakika hediyeleri ile abonelerin rahatça konuşması amaçlanır. Operatörün sağladığı birçok kampanya sayesinde bedava dakika almak da mümkündür. Bu yazımızda Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, konuşmayı çok seven abonelerine yönelik olarak sürekli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Birçok kampanyası ile bedava dakika hediye eden Vodafone, bu özelliği sayesinde abonelerinin yüzünü de güldürmeyi başarıyor.

VODAFONE BEDAVA DAKİKA NASIL YAPILIR?

Vodafone bedava dakika hediyesinden yararlanmak için öncelikle operatöre ait bedava dakika kampanyalarını takip etmek gerekir. Kampanyalar sayesinde birçok abone faturalı ya da faturasız hat ayrımı olmaksızın bedava dakika kazanma şansına sahip olur. Vodafone Bedava Dakika kampanyaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone Harca Kazan Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone FreeZone Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone 100 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası
 • Vodafone 542 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası
 • Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone 1000 Bedava Dakika Kampanyası

vodafone-bedava-dakika-nasil-kazanilir

VODADONE HARCA KAZAN BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone harca kazan bedava dakika kampanyası, SMS ile katılma hakkı bulunan kampanyalardan birisidir. Bu kampanyadan yararlanmak için abonelerin cep telefonlarından BANANEVAR yazıp 4545’e SMS göndermesi gerekir. Mesajla başvurunun ardından abonenin kaç TL harcaması var ise o kadar bedava dakika kazanma hakkı sunulur.

Vodafone abonesinin 30 TL’lik harcaması karşılığında 100 dakika bedava konuşma hediye edilecektir. Bu miktar, harcanan TL arttıkça daha da yükselebilir. Vodafone Harca Kazan kampanyasına katılmak için gönderilen tüm SMS’ ler ücretsizdir.

VODAFONE FREEZONE BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone FreeZone bedava dakika kampanyası, 26 yaş aldı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamımda Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm FreeZone abonelerine 6 ay geçerli 250 dakika konuşma hediye edilir.

Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmesi ve “Bana Özel” bölümünden giriş yaparak dakika hediyesini alması yeterli olacaktır.

vodafone-bedava-dakika-kazanma-rehberi

VODAFONE 100 DAKİKA BEDAVA KONUŞMA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 100 dakika bedava konuşma kampanyası, SMS ile başvurulan kampanyalar arasındadır. Kampanyadan kararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, cep telefonlarından EVET yazıp 3785’e SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 100 dakika bedava konuşma hakkı tanımlanır.

vodafone-bedava-dakika-kazanma-rehberi

VODAFONE 542 DAKİKA BEDAVA KONULMA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 542 dakika bedava konuşma kampanyası,  konuşmayı seven Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin cep telefonlarından 542DK yazıp 7000’e SMS göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından Vodafone abonelerinin hattına 542 dakika bedava konuşma hakkı tanımlanacaktır.

VODAFONE YÜKLE KAZAN BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yükle Kazan bedava dakika kampanyası, Vodafone abonelerinin TL yüklemesi karşılığında bedava dakika kazanabilecekleri bir kampanyadır.  Kampanyadan yararlanmak için abonelerin hatlarına TL yüklemesi yapması gerekir. TL yüklemesinin ardından cep telefonundan DAKIKA yazıp 4455’e SMS gönderen abonelere, TL yüklemelerine göre bedava dakika hediye edilir.

vodafone-bedava-dakika-kazanma

VODAFONE 1000 BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 1000 bedava dakika kampanyası, özgürce konuşmak isteyen Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin cep telefonlarından EVET yazıp 4000’e SMS göndermesi gerekir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına sevdikleri ile doya doya konuşup hasret giderebilmeleri için 1000 dakika hediye yüklenir.

Vodafone abonelerinin SMS ile başvurusunun ardından hatta bedava dakikanın yüklendiğine dair bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesaj içerisinde 1000 dakika bedava konuşma hakkının ne kadar süreceği ile ilgili de bilgi yer alacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

 1. engin dedi ki:

  teşekkürler

 2. engin dedi ki:

  teşekkürler sağol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir