Kapat
Vodafone Kampanyalar 10.480 7

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020

Vodafone aboneleri, birçok kampanya üzerinden bedava internet kazanabilir. Birbirinden güzel kampanyalar hazırlayan Vodafone, milyonlarca bedava internet paketi kazanır. Bu yazımızda Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020 hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, düzenli olarak internet kampanyaları hazırlayan operatörlerden birisi. Operatör, hazırladığı paketler ve kampanyalar sayesinde abonelerine bedava internet paketleri sunmaktadır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET HİLESİ VAR MI?

Vodafone üzerinden bedava internet alabilmek için hazırlanmış kampanya ve paketleri kullanmak gerekir. Vodafone bedava internet kampanyaları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Bana Ne Var İnternet Kampanyası
 • Vodafone İnternet Avcıları Kampanyası
 • Vodafone 1 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone 2 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Kampanyası
 • Vodafone 4 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone Yükle Kazan 2 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone Yedek 500 MB İnternet Kampanyası
 • Vodafone İnterneti Seviyorum 3 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone E – Fatura 1 GB İnternet Kampanyası

VODAFONE BANA NE VAR İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Bana Ne Var İnternet Kampanyası, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kullanılır. Uygulama mağazası üzerinden indirilecek olan Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinden “Bana Ne Var” bölümüne giriş yapan aboneler, her hafta 1 defa olmak üzere internet kazanma hakkına sahip olurlar. Hediye çarkını çeviren aboneler, birbirinden güzel internet paketlerinden birisine sahip olurlar.

VODAFONE İNTERNET AVCILARI KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone İnternet Avcıları Kampanyası, Vodafone FreeZone abonelerine özel bir kampanyadır. Kampanya kapsamında İnternet Avcıları oyununu oynayan aboneler, oyun içinden BİT ’ler toplayarak bedava internet paketlerinden birisini kazanma şansına sahip olur. İnternet Avcıları oyununu oynayan Vodafone aboneleri saatlik ve günlük internet paketlerinden birisine sahip olacaktır.

VODAFONE 1 GB BEDAVA İNTERNET PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 1 GB bedava internet paketi kampanyası, Vodafone abonelerine her hafta verilen internet hediyesidir. Vodafone aboneleri her hafta 1 kere olmak üzere Pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak internet kazanabilirler. Abonelere her hafta 1 GB internet hediye edilmektedir.

VODAFONE 2 GB İNTERNET PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 2 GB internet paketi kampanyası, abonelere her hafta verilen internet hediyelerinden birisidir. Vodafone aboneleri SUPER 2GB yazarak 3636’ya SMS atarak 1 ay geçerli 2 GB internet kazanabilirler. Kampanya kapsamında abonelerden her ay belirli bir ücret talep edilir. Sürekli abonelik olarak hazırlanmış olan kampanya IPTAL SUPER 2GB yazıp 3636’ya SMS gönderilecek iptal edilebilir.

VODAFONE SÜRPRİZ BEDAVA İNTERNET PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Sürpriz bedava internet paketi kampanyası, SMS ile başvurulan kampanyalardan birisidir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonelerinin SURPRIZ yazıp 6666’ ya SMS atması gerekir. SMS ile başvuru sonrasında abonelerin hatlarına sürpriz hediyeler tanımlanacaktır.

VODAFONE 4 GB BEDAVA İNTERNET PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 4 GB bedava internet paketi kampanyası, 4,5 G uyumlu Sim kart kullanan aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu sim karta geçen aboneler cep telefonlarından 4,5G yazıp 4545’e SMs göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından abonelere 4 GB internet hediye edilecektir.

VODAFONE YÜKLE KAZAN 2 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone yükle kazan 2 GB internet kampanyası, 26 yaşından küçük olan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 30 TL yükleme yapmaları gerekir. Yükleme yapan abonelere 2 GB internet hediye edilir.

VODAFONE YEDEK İLE 500 MB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yedek ile 500 MB internet hediye kampanyası, Vodafone Akıl Küpü tarifesi kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş tarifeleri kullanan aboneler 500YEDEKMB yazarak 3636’ya SMS gönderdiğinde 500 MB internet hediyesi kazanırlar. Vodafone yedek 500 MB internet, 1 yıl içerisinde en fazla 3 kere kazanılabilir.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ 3 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Seviyorum İnterneti testi 3 GB internet hediye kampanyası,   Vodafone tarafından hazırlanmış testi çözen abonelere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Vodafone Seviyorum İnterneti testini çözen tüm abonelere 3 GB internet hediye edilir. Hediye edilen 3 GB internet 24 saat geçerlidir.

VODAFONE E – FATURA 1 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone e – fatura 1 GB internet hediye kampanyası, e – fatura sistemine geçen aboneler için hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında e – faturaya geçiş yapan tüm abonelere 15 gün içinde 1 GB internet hediye edilir. E – fatura sistemine geçmek için EFATURA – e posta adresi yazılarak 7000’e gönderilir. SMS ile başvuru için SMSFATURA yazıp 7000’ e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Bedava İnternet Hilesi Var mı 2020” üzerine 7 yorum

 1. Servet dedi ki:

  Çokluk guzel

 2. engin dedi ki:

  teşekkürler

 3. Mehmet dedi ki:

  Eşim hilesi oluyomu fatura var YouTube acarmiyo

 4. engin dedi ki:

  teşekkürler sağol

 5. engin dedi ki:

  eline sağlık admin..

 6. engin dedi ki:

  teşekkürrler..

 7. engin dedi ki:

  eline sağlık admin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir