Kapat
Vodafone Kampanyalar 374 0

Vodafone’ dan Gençlere Özel Muhteşem Tarife!

Vodafone Türkiye’de yaşayan genç abonelerini şaşırtacak oldukça güzel bir tarife hazırladı. Tarife kapsamında Vodafone Genç abonelerine sevdikleri oyunu sınırsız oynayabilme hakkı sunulacak. Hazırlanan yeni oyun tarifesi sayesinde tüm Vodafone genç aboneleri, sınırsız oyun deneyimi yaşayabilecek. Bu yazımızda Vodafone’ dan Gençlere Özel Muhteşem Tarife başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerine ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Bu kapsamda özellikle gençleri ilgilendiren önemli bir tarifenin haberi verildi. Oyun düşkünü Vodafone abonelerine yönelik hazırlanan bu tarife kapsamında gençlere sınırsız oyun oynama şansı sunulacak.

VODAFONE’ DAN GENÇLERE TÜRKİYE’ NİN İLK OYUN TARİFESİ

Vodafone’ dan genç abonelerine yönelik Türkiye’ nin ilk oyun tarifesi hazırlandı. Hazırlanan bu tarife kapsamında Vodafone abonelerinin Zula Mobile oynamalarında var olan internetlerinden yenmeyecek. Bu yeni tarife sayesinde Vodafone Genç aboneleri tarifeye geçerek Twitch, Discord gibi uygulamalarla birlikte Zula Mobile oyununu da sınırsız olarak oynama şansına sahip olacak.

Vodafone bu yeni oyun tarifesi üzerinden FreeZone abonesi olan gençlere Twitch Bit ve Zula Altın oyunlarının yanı sıra Steam Cüzfan ve PUBG Mobile UC başta olmak üzere birçok uygulamada fayda sağlayacak.

VODAFONE OYUN TARİFESİ İÇERİĞİ NEDİR?

Vodafone oyun tarifesi, sadece Türkiye’ de yaşayan FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir tarifedir. Tarife kapsamında genç abonelere birçok hak sunulmaktadır. Vodafone oyun tarifesi içeriği şu şekilde sıralanır;

  • 12 GB internet
  • Her yöne 1000 dakika
  • Her yöne 250 SMS
  • Sınırsız Whatsapp kullanımı
  • Yıllık 60 TL’ lik E – Pin hediyesi
  • Gençlerin en çok kullandığı uygulamalarda geçerli 12 GB internet
  • İlk aya özel 20 GB internet
  • Vodafone oyun tarifesi ücreti: 59 TL

 

VODAFONE FREEZONE İLK ZULA MOBİLE TURNUVASI GELİYOR

Vodafone FreeZone abonelerine yönelik olarak hazırlanmış olan tarife kapsamında Türkiye’ nin ilk yerli oyunu olan Zula Mobile oyunu üzerinden turnuva düzenlenecek. Düzenlenecek olan Zula PC Turnuvası kapsamında sadece amatör oyuncular yarışabilecek.

Zula Mobile Turnuvası kapsamında turnuvaya katılmak isteyen amatör oyuncuların öncelikle internet sitesine girerek başvuruda bulunması gerekir. Başvuru için özel bir internet sitesi hazırlanmıştır. Yaklaşık 1000 kişinin başvurmasının beklendiği bu turnuvada toplamda 128 takım yarışacak. Söz konusu turnuva toplamda 4 hafta sürecek. Turnuva sonunda kazanan Vodafone Genç takımına toplamda 25 bin TL değerinde ödül ile birlikte Vodafone Freezone Espor Seti hediye edilecek.

VODAFONE OYUN TARİFESİNDE GECİKME SÜRESİ İYİLEŞTİRİLDİ

Vodafone oyun tarifesi kapsamında operatörün altyapısında da bazı düzenlemelere gidildi. Vodafone Geleceğe Hazır Şebeke düzenlemesi kapsamında sunulan yeni oyun tarifesi üzerinden altyapısı daha hızlı, daha esnek ve gecikme süresi daha düşük hale getirildi.

Hazırlanan Vodafone Oyun tarifesi kapsamında Zula Mobile platformu üzerinden gecikme süresinde 5 ms’ye varan iyileşmeler sunulacak. Bu sayede Zula Mobile bulut servisi üzerinden kesintisiz olarak oynanabilecek.

TÜRKİYE’ NİN İLK YERLİ OYUNU ZULA

Türkiye’ nin ilk yerli oyunu olarak bilinen Zula, Türk Mühendisleri ve tasarımcılar tarafından geliştirilmiş tamamen yerli bir oyundur. 100’ den fazla ülkede 11 dilde oynanan bu oyun, 30 milyon esporsever tarafından oynanmaktadır.

Zula oyunu içerisinde genel olarak Türk geliştiricilerin hazırladığı karakterler ve Türkiye coğrafyasını içeren haritalar bulunmaktadır. Sürekli yenilenen Zula oyunu, her ay büyük bir güncelleme sunmaktadır. Cep telefonlarına da Zula Mobile olarak giren bu oyun, Vodafone Oyun Tarifesi kapsamında FreeZone abonelerine sınırsız oyun hakkı sunulacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir