Kapat
Vodafone Kampanyalar 8.359 1

Vodafone’dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet

Ülkemizde de görülen Koronavirüs sonrasında okullar ile ilgili alınan tedbir kapsamında önümüzdeki hafta milyonlarca öğrenci uzaktan eğitim sistemine başlayacak. EBA üzerinden verilecek olan bu eğitim için operatörlerle yapılan anlaşmalar kapsamında tüm abonelere 3 GB internet hediye edileceği açıklandı. Vodafone, yaptığı açıklamada 3 GB internetin üzerinde kendisinin de 3 GB eklediğini ve öğrencilere 6 GB internet verileceğini belirtti. Bu yazımızda Vodafone’ dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Dünya, koronavirüs ile mücadele etmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce ülkemize de gelen bu virüs, insanların hayatı için oldukça büyük bir tehlike. Bu tehlikenin farklında olan devlet, her türlü tedbiri almaya devam ediyor.

VODAFONE’ DAN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN ÖĞRENCİLERE 6 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone’ dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan kararla 2 haftalık tatile giren öğrenciler uzaktan eğitimde kullanmak için 6 GB internete sahip olacaklar.

Milli Eğitim Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle tüm okulların tatil olması kararı aldı. Karar kapsamında 23 Mart tarihinden itibaren öğrenciler uzaktan eğitimden yararlanacaklar. Uzaktan eğitim için EBA sitesi kullanılacak.

VODAFONE’ DAN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN ÖĞRENCİLERE 6 GB HEDİYE İNTERNET NASIL KULLANILIR?

Milli Eğitim Bakanlığı kararı ardından uzaktan eğitime başlayacak olan öğrencilerin bu eğitimden eksik kalmaması için EBA’ da kullanılabilecek 3 GB internet hediye edileceği açıklandı. 3 GB internet hediyesi sayesinde aboneler EBA’ ya giriş yaparak eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Alınan bu karar kapsamında Vodafone, yeni bir açıklamada bulundu. Vodafone, EBA’ da kullanım için abonelerine 6 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan anlaşma kapsamında abonelerine 3 GB internet vereceğini açıklayan Vodafone, kendi kararıyla bir 3 GB daha vereceğini ve böylece uzaktan eğitim alacak öğrencilere toplamda 6 GB internet hediye edileceğini açıkladı. Açıklama kapsamında Vodafone aboneleri uzaktan eğitim süresince cep telefonlarından EBA’ ya giriş için 6 GB internet kullanma hakkına sahip olacak.

VODAFONE’ DAN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN ÖĞRENCİLERE 6 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone’ dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone abonelerinin uzaktan eğitim için vereceği 6 GB interneti almak için herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Vodafone abonelerine uzaktan eğitim için verilecek olan 6 GB internet, uzaktan eğitim dönemi geldiğinde otomatik olarak tüm abonelerin hatlarına tanımlanacaktır. Tanımlanan 6 GB internet sadece EBA’ ya girişlerde geçerli olacaktır.

VODAFONE’ DAN UZAKTAN EĞİTİM İÇİN ÖĞRENCİLERE 6 GB HEDİYE İNTERNET DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone’ dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet kampanyası tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.
  • Vodafone 6 GB internet, sadece EBA kullanımlarında geçerlidir.
  • Kampanyanın hazırlanmasında temel amaç öğrencilerin Eba kullanımını kesintiye uğratmamaktır.
  • Vodafone, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan anlaşma kapsamında 3 GB internetin üzerine bir 3 GB’ da kendisi eklemiştir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone’dan Uzaktan Eğitim İçin Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet” üzerine 1 yorum

  1. Mucib dedi ki:

    Çok güzel düşünmüşsünüz takdir ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir