Kapat
Vodafone Kampanyalar 683 0

Vodafone dMags Dergi Uygulaması’nda Geçerli Sınırsız İnternet

Vodafone, hazırladığı dergi paketi uygulaması ile yüzlerce dergiye ulaşma şansına sahip oluyor. Uygulamayı cep telefonuna indiren Vodafone abonelerine uygulamada geçerli sınırsız internet hediye ediliyor. Bu yazımızda Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone abonelerine hemen her yolsan internet hediye etmeye devam ediyor. Okumayı çok seven aboneleri için özel bir dergi uygulaması hazırlayan Vodafone, bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayan abonelerine sınırsız internet hediye ediyor.

VODAFONE DMAGS DERGİ UYGULAMASI ’NDA GEÇERLİ SINIRSIZ İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanyası, Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir dergi uygulama kampanyasıdır. Kampanya kapsamında dMags adı verilen dergi uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanan abonelere dergi indirmeleri için kullanabilecekleri sınırsız internet hediye edilmektedir.

Vodafone dMags Dergi uygulaması ile spordan sağlığa, seyahatten iş dünyasına, bebek bakımından kadın dergilerine kadar yüzlerce farklı içeriğe sahip dergiye ulaşmak ve cep telefonuna indirmek mümkündür. Dijital olarak okunabilen bu dergileri indirmek ise Vodafone kampanyası kapsamında ücretsizdir.

VODAFONE DMAGS DERGİ UYGULAMASI NEDİR?

Vodafone dMAgs Dergi Uygulaması, Vodafone tarafından hazırlanmış ve içerisinde yüzlerce derginin yer aldığı bir uygulamadır. Bu uygulama içerisinden ilgi alanına göre dergileri indirmek ve dijital ortamda okumak mümkündür.

Vodafone dMags Dergi uygulaması ile yapılabilecekler şu şekilde sıralanır;

 • 100’den fazla derginin hem güncel hem eski sayılarını kolayca telefonunuza ve tabletinize indirerek kütüphanenizi oluşturup dilediğiniz zaman okumanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • İndirdiğiniz dergileri çevrimdışı olarak dilediğiniz zaman istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.
 • Hem telefonunuzdan hem de tabletinizden dergilerinize erişebilirsiniz.
 • Uygulama içi arama yaparak aradığınız dergiye daha kolay ulaşabilirsiniz.

VODAFONE DMAGS DERGİ UYGULAMASI ’NDA GEÇERLİ SINIRSIZ İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle uygulama mağazasından Vodafone dMags dergi uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından uygulama içerisinde yer alan sınırsız dergi seçeneklerinden tercih edilenler indirilerek okunabilmektedir.

Vodafone, dMags dergi uygulamasını rahat kullanabilmeleri adına abonelerine dergi uygulamasında kullanabilecekleri sınırsız internet sunmaktadır. Sınırsız interneti almak için bazı adımların takip edilmesi gerekir. Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Vodafone dMags Dergi uygulaması cep telefonuna indirilir.
 • Uygulama indirildikten sonra “Hesap oluştur” yazan butona basılır ve hesap oluşturulur.
 • Hesap oluşturma işleminin ardından cep telefonunun mesaj bölümünden HEDIYE DERGI yazıp 7000’e SMS gönderilerek aktivasyon kodu alınır.
 • SMS ile gönderilen aktivasyon kodu, uygulamanın sağ tarafından bulunan profil bilgisi bölümündeki alana girilir.
 • Aktivasyon kodu girildikten sonra uygulamanın rengi kırmızıya döner. Rengin değişmesiyle birlikte sınırsız internet kullanımı başlamış demektir.
 • Vodafone aboneleri, sınırsız internet hakkını aldıktan sonra 1 ay boyunca uygulama üzerinden istediği dergiyi indirerek okuma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE DMAGS DERGİ UYGULAMASI ’NDA GEÇERLİ SINIRSIZ İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için öncelikle abonelerin uygulama mağazasından Vodafone dMags Dergi uygulamasını indirmesi gerekir.
 • Uygulama içi sınırsız internet almak için abonelerin öncelikle aktivasyon kodunu alması gerekir.
 • SMS ile alınan aktivasyon kodunun uygulamaya girilmesi ile sınırsız internet kullanım hakkı başlar.
 • Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanyasında verilen sınırsız internet hakkı 30 gün boyunca geçerlidir.
 • 30 günlük sürenin dolmasıyla birlikte kazanılan internet hakkı otomatik olarak silinecektir.
 • Vodafone sınırsız internet hakkı sadece dergi uygulaması içerisinde geçerlidir. Harici kullanımlarda abonenin var olan interneti üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Vodafone, Vodafone dMags Dergi Uygulaması ’nda Geçerli Sınırsız İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapmai kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir