Kapat
Vodafone Kampanyalar 28.260 4

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone zaman zaman ünlü markalarla kampanya anlaşması yaparak abonelerine her şekilde hediye dağıtmaya çalışıyor. Bu anlaşmalardan birisi de ünlü içecek markası Fanta ile yapıldı. Fanta alıp açma halkasındaki kod ile Fanta’ya kayıt olan Vodafone aboneleri 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine hemen her fırsatta bedava internet dağıtmanın yollarını arıyor. Hazırladığı tarife ve paketlerle bedava internet veren Vodafone, birbirinden farklı kampanyalar ile de hediye dağıtmaya devam ediyor.

VODAFONE FANTA 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone ve Fanta arasında hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında Fanta teneke içeceklerden alıp açma halkasının altındaki kodla kayıt olan tüm Vodafone aboneleri 1 GB internet kazanma şansına sahip olur.

Kampanya kapsamında alınacak her Fanta açma halkası bir katılım hakkı olarak geçerli olmaktadır. Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri, çekiliş sonucunda kazanırlarsa bedava internet kullanma hakkına sahip olurlar.

VODAFONE FANTA 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için Vodafone abonelerinin öncelikle Fanta alması gerekir. Kutu Fanta şişelerinin açma halkasının altında bulunan kod ile Fanta’nın resmi internet sitesine girerek kayıt yapılır.

Fanta resmi internet sitesine gitmek için TIKLAYIN

Fanta resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılmak gerekmektedir. Kampanya bölümünden açma halkasında bulunan kodu yazarak çekilişe katılma hakkı elde edilir. Her kod bir çekiliş hakkı anlamına gelmektedir. Yapılan çekiliş sonucunda kazanan 1000 kişiye Vodafone tarafından 6 ay boyunca 1 GB bedava internet hediye edilir. 1 GB internet hediyesi her ay olacak şekilde toplamda 6 GB olarak verilecektir.

VODAFONE FANTA 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekildedir;

 • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone ve Fanta anlaşmasıyla hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyaya dahil olmak isteyen Vodafone abonelerinin Fanta kutu içeceklerinde yer alan açma halkasındaki kodla Fanta’ya kayıt olması gerekir.
 • Her açma halkası bir hak demektir.
 • Vodafone aboneleri ne kadar fazla kod ile kampanyaya katılırsa o kadar çok çekiliş hakkı elde edecektir.
 • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş ile 1000 Vodafone abonesi bedava internet kazanır.
 • Kazanılan internet hediyesi, aylık 1 GB olmak üzere toplamda 6 ay boyunca kazanan Vodafone abonesinin hattına tanımlanacaktır.
 • Herhangi bir nedenden dolayı çekilişte kazandığı halde internet hediyesini alamayacak olan Vodafone abonelerinin yerine yedek olarak belirlenen abonelere internet hediye edilir.

 • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında çekilişe katılarak bedava internet kazanmış olan Vodafone aboneleri 1 GB internet hakkını üçüncü kişilere devredemez.
 • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası kampanyasına katılmak için abonelerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
 • Fanta sitesinden yapılan başvurunun ardından “Kampanya koşullarını okudum, kabul ediyorum” yazan seçenek mutlaka işaretlenmelidir.
 • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internet abonelerin hattına otomatik olarak yüklenir.
 • 1 GB internetin otomatik olarak yüklenmesinin ardından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Vodafone, Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü kampanya değişikliği yapma, kampanyayı iptal etme ya da durdurma hakkına sahip olacaktır.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası” üzerine 4 yorum

 1. Elman dedi ki:

  Nasıl alınır

 2. Suleyman dedi ki:

  Fanta kapak sifresi nasil yapilir

 3. Nurten dedi ki:

  İnternet

 4. Sema dedi ki:

  Harika bi kampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir