Kapat
Vodafone Kampanyalar 426 0

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası

Vodafone faturalı abonelerinin ilgisini çekecek bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında fatura aşımı yaşayan abonelere sunulan teklifi kabul etmeleri karşılığında aşım telafisi yapılacak. Bu yazımızda Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone fatura aşımı ile ilgili olarak bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında son iki faturasından en az birisinde yurt içi dakika, SMS ya da internet aşımında Vodafone tarafından sunulan teklifi kabul eden abonelere 50 TL’ ye kadar para iadesi yapılacak.

VODAFONE FATURA AŞIMI TELAFİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası, Vodafone faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında kullandığı dakika, SMS ya da internet üzerinden aşım yaşayan abonelere para iadesi yapılmaktadır.

Vodafone aboneleri, son iki aylık faturalarının birisinde ya da her ikisinde de aşım durumu yaşadıklarında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sunulan teklifi kabul ederek aşım iadesi alma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE FATURA AŞIMI TELAFİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekir. Son iki faturasında yurt içi kullanımlarda herhangi bir aşım görülmesi durumunda aşımın telafisi talep edilebilir.

Vodafone aboneleri aşım durumunda Vodafone Yanımda Uygulamasına girdikten sonra “Bana Ne Var” sekmesinde bulunan “Aşım Telafisi Kampanyası” sekmesine girmelidir. Burada hazırlanmış olan teklifi kabul eden Vodafone aboneleri, 50 TL’ ye kadar geri iade hakkından faydalanacaktır.

VODAFONE FATURA AŞIMI TELAFİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası, faturalı Vodafone abonelere yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında telafi iadesi alabilmek için abonelerin son 2 aylık faturalarında aşım yaşamış olması gerekir.
 • Vodafone abonelerinin Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından yararlanması için aşım miktarının yurt içinde kullanılmış olması gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından son 2 fatura döneminde en az 1 kere aşım yaşamış olan kişilerin faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından yararlanmak için son 6 fatura döneminde Aşım Telafisi Kampanyasından yararlanmış olmak gerekir.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var sekmesine girmiş olmak gerekir.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından yapılacak olan telafi tutarı belirlenirken en yüksek olan fatura baz alınmaktadır.
 • 50 TL’ ye eşit ya da fazla faturalar için 50 TL, 50 TL’ den daha az faturalar için ise aşım tutarı kadar iade gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası aşım iadesi bir sonraki ayki faturadan düşülecek şekilde gerçekleştirilir.
 • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından yararlanmak için yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşımm Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında kullanım yapmış olmak gerekmektedir.
 • Vodafone aboneleri, Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası kapsamında 6 aylık sürede sadece 1 defa faydalanma hakkına sahiptir.
 • Vodafone, Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir