Kapat
Vodafone Kampanyalar 72 0

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye!

Vodafone oyun oynamayı seven aboneleri için oldukça ilgi çekici bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı tarifelerden birisine geçen abonelere yüzlerce oyunu ücretsiz şekilde oynayabilecekleri Xbox Game Pass for PC hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin ilgi alanlarını belirleyerek onlara yönelik hediye kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki hediyesi, oyun tutkunu olan abonelerine yönelik olarak hazırlandı.

VODAFONE FATURALI TARİFELERE GELENLERE XBOX GAME PASS FOR PC HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası, tüm faturalı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı tarifelerden birisine geçen 26 yaş altı tüm abonelere Xbox Game Pass for Pc 1 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır.

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası kapsamında abonelerin FreeZone üyesi olması gerekmektedir. Vodafone tarafından belirlenen tarifelerden birisine geçen abonelere 1 ay boyunca yüzlerce oyunu ücretiz olarak oynama şansı verilmektedir.

VODAFONE FATURALI TARİFELERE GELENLERE XBOX GAME PASS FOR PC HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle 26 yaşın altında olması ve FreeZone aboneliğinin bulunması gerekmektedir.

Şartlara uygun olan aboneler Vodafone faturalı hat abonesi olduktan sonra Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Fırsatlar Dünyası” bölümüne girerek kampanya kodunu alabileceklerdir. Kampanya kodu ile Xbox Game Pass for Pc üzerinden bir ay ücretsiz kullanım hakkı kazanılacaktır.

VODAFONE FATURALI TARİFELERE GELENLERE XBOX GAME PASS FOR PC HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası, tüm Vodafone faturalı hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasından yararlanmak için 26 yaşın altında olmak gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasından yararlanmak için FreeZone abonesi olmak gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası kapsamında Vodafone faturalı hatlardan birisine geçiş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasına katılarak Vodafone faturalı hatta geçen genç aboneler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanya kodunu alabileceklerdir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası için hazırlanmış olan kodlar 20 bin ile sınırlandırılmıştır.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasından her abonenin sadece bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasına katılan abonelere 1 ay boyunca ücretsiz olarak yüzlerce oyun oynama hakkı verilmektedir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasına katılan ve şifre ekranında ya da oyun içerisinde sorun yaşanması durumunda aksaklıklardan Vodafone sorumlu değildir.
 • Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyasına katılan ve 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanan abonelerin hakları en geç iki hafta içerisinde tanımlanacaktır.
 • Vodafone, Vodafone Faturalı Tarifelere Gelenlere Xbox Game Pass For PC Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir