Kapat
Vodafone Kampanyalar 15 0

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’den 200 TL Hediye!

Vodafone abonelerine TL hediyeli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında faturalı ya da faturasız yeni hat alan tüm abonelere Vodafone Pay üzerinden 200 TL hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone yeni abone sayısını artıracak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında faturalı ya da faturasız hat alan yeni abonelere 200 TL Vodafone pay hediyesi verilecek.

VODAFONE FATURALI VE FATURASIZ HAT ALANA VODAFONE PAY’ DEN 200 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası, tüm yeni Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yeni hat alarak Vodafone abonesi olan kullanıcılara Vodafone Pay’de kullanabilecekleri 200 TL hediye verilmektedir.

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından faydalanan aboneler, satın aldıkları yeni hat üzerinden Vodafone Pay hesabı açtıkları zaman 200 TL hediyeyi kullanmaya başlayacaklardır.

VODAFONE FATURALI VE FATURASIZ HAT ALANA VODAFONE PAY’ DEN 200 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların faturalı ya da faturasız olarak Vodafone hat alımı yapmaları gerekmektedir.

Vodafone hat alımı sonrasında uygulama mağazasından Vodafone Pay uygulamasını indiren ve yeni hatları üzerinden hesap oluşturan abonelere 200 TL hediye edilecektir. Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası kapsamında verilen 200 TL tüm online mağazalarda geçerlidir.

VODAFONE FATURALI VE FATURASIZ HAT ALANA VODAFONE PAY’ DEN 200 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için faturalı ya da faturasız hat almış olmak gerekmektedir.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası kapsamında 200 TL indirim almak için mutlaka Vodafone Pay uygulamasını cep telefonuna indirmek gerekmektedir.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından her abonenin sadece bir kere faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından yararlanan abonelerin hediye TL alması için Vodafone pay üzerinden yeni hatları ile yeni hesap oluşturmaları zorunludur.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası kapsamında verilecek 200 TL hediye Vodafone Pay ana sayfada yer alan “Varlıklarım” bölümünden görüntülenebilir.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyasından verilen 200 TL hediyesinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır.
  • Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası kapsamında 200 TL bakiye ile istenilen ürün satın alınabilecektir. Herhangi bir ürün sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Vodafone, Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Alana Vodafone Pay’ den 200 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir