Kapat
Vodafone Kampanyalar 130 0

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye!

Vodafone faturasız hat kullanan abonelerine faturalı hatta geçmelerini sağlayacak ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hatta geçen abonelere GB hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone faturalı abonelerine hazırladığı kampanyalar ile birlikte faturasız hat kullanan aboneleri faturalı hatta geçmeye teşvik etmek adına da birçok kampanya hazırlıyor. Bu kampanyalardan birisi de kısa bir süre önce kullanıma sunuldu.

VODAFONE FATURALIYA GELENLERE GB GARANTİLİ HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası, tüm faturasız hat aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturasız hattını faturalıya geçiren tüm Vodafone abonelerine bedava internet kazanma hakkı sunulacak.

Vodafone faturasız hat aboneleri, hatlarını faturalıya çevirmeleri karşılığında hem avantajlı tarifelerden birisini kullanmak hem de 12 GB internet kazanma hakkına sahip olacaklar. Faturalıya geçiş yapan Vodafone aboneleri aynı zamanda durdurma ve koruma özelliklerinden de faydalanma hakkını kazanacak.

VODAFONE FATURALIYA GELENLERE GB GARANTİLİ HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle faturalı hatta geçiş işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Faturasız hattını faturalıya çevirmek isteyen Vodafone aboneleri birbirinden farklı yöntemleri kullanabilirler.

Vodafone faturalıya geçme yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone bayileri üzerinden faturalı hatta geçme
 • Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden faturalı hatta geçme
 • Vodafone internet sitesi üzerinden faturalı hatta geçme
 • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden faturalı hatta geçme

Vodafone faturasız hat aboneleri, istedikleri yolu kullanarak hatlarını kısa sürede faturalı hatta geçirebilirler. Faturalı hatta geçen abonelere birbirinden avantajlı tarifeler sunulacaktır. Tarifesini belirleyen abone, aylık sabit ödeme ile tarifesindeki hakları ve bedava internetini kullanmaya başlayabilir.

VODAFONE FATURALIYA GELENLERE GB GARANTİLİ HEDİYE KAMPANYASI ÖZELLİKLER NEDİR?

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası özellikleri şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasında geçiş yapan abonelere ilk 4 ay 3’ er GB olmak üzere toplamda 12 GB internet hediye edilir.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasına katılan aboneler, ilk 3 ay boyunca durdurma özelliğini kullanabilir. Bu özellik sayesinde aboneler belirlediği limite ulaştığı zaman fatura kendiliğinden duracaktır. Böylelikle ek fatura ödemesi gibi bir sıkıntı ile karşılaşılmaz.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasına katılan aboneler, ilk 3 ay boyunca koruma özelliğini kullanabilir. Bu özellik sayesinde aboneler kullanım hakları bittiğinde ekstra 1 GB internet, 100 dakika ve 100 SMS kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hak abonelere otomatik olarak tanımlanır.

VODAFONE FATURALIYA GELENLERE GB GARANTİLİ HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası, tüm faturasız hat kullanan Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası kapsamında hattını faturalıya geçiren abonelere 12 GB internet hediye edilir.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasında verilen 12 GB internet ilk 4 ay boyunca aylık 3 GB olacak şekilde hatta tanımlanır.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasından verilen 12 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyasından verilen 12 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir