Kapat
Vodafone Kampanyalar 276 0

Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye!

Vodafone faturasız hat aboneleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerinin 200 TL ve üzeri kolay paket alımlarında 50 TL her Şey Yanımda çeki hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone faturasız hat kullanan aboneleri için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni hazırlanan kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden satın alacakları 200 TL ve üzeri kolay paketlerde 50 TL Her Şey Yanımda çeki kazanma şansına sahip olacaklar.

VODAFONE FATURASIZ ABONELİKTE 200 TL’ LİK KOLAY PAKET ALIMLARINDA 50 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyası, tüm faturasız hat abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapacakları kolay paket alımlarında 50 TL hediye çeki kazanacaklardır.

Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından faydalanan aboneler, kazanacakları 50 TL indirim çekini Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması üzerinden yapacakları alışverişlerde kullanabileceklerdir.

VODAFONE FATURASIZ ABONELİKTE 200 TL’ LİK KOLAY PAKET ALIMLARINDA 50 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 200 TL ve üzeri kolay paketlerden birisini satın alması gerekmektedir.

Vodafone kolay paket satın alımları sonrasında abonelere Vodafone Her Şey Yanımda uygulamasında kullanabilecekler 50 TL tutarındaki indirim çeki gönderilecektir. Kampanyadan 50 TL indirim kazanan abonelere çekleri SMS ile iletilecektir.

VODAFONE FATURASIZ ABONELİKTE 200 TL’ LİK KOLAY PAKET ALIMLARINDA 50 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyası, tüm faturasız Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için 200 TL ve üzer kolay paketlerden birisini almak gerekmektedir.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyası kapsamında kolay paket satın alma işlemlerinin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından faydalanan abonelere 50 TL indirim çekleri SMS ile iletilecektir.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından her abonenin bir kere yararlanma hakkı bulunmaktadır.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasından yararlanan abonelerin 50 TL tutarındaki indirim çekini kullanabilmeleri için alışveriş sepet tutarlarının en az 51 TL olması gerekmektedir.
  • Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyasının başka kampanya ya da fırsatları ile birleştirilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Faturasız Abonelikte 200 TL’ lik Kolay Paket Alımlarında 50 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir