Kapat
Vodafone Kampanyalar 594 0

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası

Vodafone faturasız hat aboneleri için kampanyalı tarifeler hazırlamaya devam ediyor. Vodafone ‘un bu seferki kampanyası faturasız hat alan yeni abonelere yönelik olarak hazırlandı. Bu yazımızda Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone yeni internet kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Vodafone’ un bu seferki kampanyası Vodafone faturasız hat aboneleri için geldi. Kampanya kapsamında faturasız hat başvurusunu online olarak gerçekleştiren abonelere 12 GB internet içeren tarife sunulacak.

VODAFONE FATURASIZDA ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL 12 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone faturasız hat alan abonelere 12 GB internet içeren tarife 35 TL ücretle verilmektedir.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası kapsamında faturasız hat alan ya da numara taşıyarak Vodafone faturasız hatta geçen abonelere 12 GB internet, dakika ve SMS içeren paket 35 TL ücretle verilmektedir.

VODAFONE FATURASIZDA ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL 12 GB İNTERNET KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası, abonelere hem internet hem konuşma hem de SMS sunmaktadır. Bunun yanı sıra Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası üzerinden tarifeye geçen abonelere Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden 25 TL kazanma şansı da sunulmaktadır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 12 GB internet
 • Her yöne 750 dakika konuşma
 • Her yöne 250 SMS
 • Süpermarket Yanımda üzerinden 25 TL hediye
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet tarife ücreti: 35 TL

VODAFONE FATURASIZDA ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL 12 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası, tüm numara taşıma ya da yeni hat alma ile Vodafone faturasız hat abonesi olan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası kapsamında geçilen tarife üzerinden 12 GB internet kazanmak mümkün olmaktadır.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından sadece online başvuruda bulunan aboneler faydalanabilirler.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından verilen 12 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından verilen 12 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından faydalanan abonelere 25 TL tutarında Vodafone Süpermarket Yanımda uygulamasından hediye verilmektedir.
 • Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından faydalanan abonelere hatları ücretsiz olarak teslim edilecektir.
 • Vodafone, Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir