Kapat
Vodafone Kampanyalar 18.163 1

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone genç abonelerine yönelik birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Kampanyalar kapsamında FreeZone’ lu olan genç Vodafone aboneleri, 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Vodafone, FreeZone abonelerine milyonlarca bedava internet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak için 26 yaş altı olmak ve FreeZone aboneliğine girmek yeterli oluyor. Vodafone, FreeZone abonesi olan kullanıcılarına 3 GB bedava internet veriyor.

VODAFONE FREEZONE 3 GB BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır sorusuna verilecek cevap öncelikle FreeZone abonesi olarak verilebilir. Vodafone kullanıcısı eğer 26 yaş ve altında ise kolaylıkla FreeZone aboneliğine geçebilir.

Vodafone FreeZone aboneliğine geçmek için yapılması gerekenler şu şekildedir; FreeZone abonesi olma yaşına uygun olan kişiler FREEZONE yazıp 1525’e SMS göndermelidir. Ücretsiz olarak gönderilen bu SMS ardından abonenin geçiş talebi alınır. FreeZone geçişi gerçekleşen abonelere bildirim mesajı gönderilecektir.

VODAFONE FREEZONE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanyasından kimler yararlanabilir sorusunun cevabı Vodafone faturasız hat sahipleri olarak verilebilir. Vodafone 3 GB bedava internet Vodafone faturalı hat sahiplerine verilmemektedir.

VODAFONE FREEZONE 3 GB BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanyasından bedava internet hediyesi alabilmek için abonelerin FreeZone abonesi olması ve ardından sahip oldukları hatta 50 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir. Kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri yükleme gerçekleştiren Vodafone FreeZone abonelerine 5 gün geçerli 3 GB bedava internet hakkı tanımlanacaktır.

VODAFONE FREEZONE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanya detayları şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone 3 GB bedava internet almak için abonelerin FreeZone üyeliğine geçmiş olması gerekir.
 • Kampanyadan 26 yaş ve altı aboneler yararlanma hakkında sahiptir.
 • Vodafone FreeZone aboneliğine geçen faturasız hat sahipleri bedava internet alabilmek için öncelikle TL yüklemesi yapmalıdır.
 • Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanyasından 50 TL ve üzerinden yükleme yapan aboneler faydalanabilir.
 • Kampanyadan kazanılan 3 GB internet 5 gün süre ile geçerlidir.
 • 5 günlük sürede kullanılmayan GB’lar sürenin bitmesi ile silinecektir.
 • Kampanyadan kazandığı bedava internet paketini bitiren aboneler, sahip oldukları paket üzerinden ücretlendirilmeye başlar.

 • Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanyasından kazanılan bedava internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılacak 3 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone, istediği zaman Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet kampanyası ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı dondurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 • Vodafone FreeZone aboneleri 50 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında kazanılan 3 GB bedava internet hatlarına otomatik olarak yüklenir.
 • Kampanyadan kazanılan 3 GB internet hakkının bitmesiyle birlikte Vodafone tarafından aboneye bilgilendirme mesajı gönderilir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone FreeZone 3 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir