Kapat
Vodafone Kampanyalar 939 0

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Vodafone, abonelerinin sinema keyfini doya doya çıkarması için yepyeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında FreeZone üyesi olan Vodafone aboneleri, bedava internet paketi kazanacak. Bu yazımızda Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone genç abonelerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birçok farklı kampanya hazırlıyor. Gençlerin en büyük eğlencelerinden birisinin sinema olduğunu bilen Operatör, genç Vodafone aboneleri için oldukça beğeni toplayan bir sinema bileti kampanyası hazırladı.

VODAFONE FREEZONE BEDAVA SİNEMA BİLETİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası, genç Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone FreeZone abonesi olan gençlere bir sinema bileti almaları karşılığında bir sinema bileti bedava olacak.

VODAFONE FREEZONE BEDAVA SİNEMA BİLETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyasından yararlanmak için öncelikle Vodafone abonelerinin FreeZone üyesi olması gerekiyor. FreeZone üyesi olduktan sonra pazartesi gününden Perşembe gününe kadar aldıkları sinema biletlerinde ikincisi hediye veriliyor.

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası, Vodafone ile anlaşmalı olan tüm sinemalarda geçerli oluyor. Anlaşmalı sinemalar, Vodafone sitesi üzerinden liste halinde görülebiliyor. Listeden en yakın sinemayı seçen Vodafone FreeZone aboneleri, sinemadan alacakları bir bilet karşılığında ikinci bir bileti bedava alabilecek.

VODAFONE FREEZONE BEDAVA SİNEMA BİLETİ NASIL ALINIR?

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası dahilinde bilet almak için, anlaşmalı sinemaların anlaşmalı seans ve filmlerini takip etmek gerekiyor. Belirlenmiş ücret karşılığı bir bilet alan Vodafone FreeZone abonelerine bir bilet de bedava olarak veriliyor. Böylece Vodafone FreeZone aboneleri istedikleri bir arkadaşlarını bedava sinemaya götürme şansına sahip oluyor.

VODAFONE FREEZONE BEDAVA SİNEMA BİLETİ KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası, FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için 26 yaş altında olmak gerekir.
 • 26 yaş altı aboneler, bedava sinema bileti almak için öncelikle FreeZone abonesi olmak zorundadır.
 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası, sadece anlaşmalı sinemalarda belirlenmiş seanslar ve filmler için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için FreeZone abonelerinin belirlenmiş sinema bilet ücretini ödemesi gerekir.
 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası kapsamında sinemaya gitmek isteyen FreeZone aboneleri, hafta içi Pazartesi – Perşembe günleri arasında bu haktan yararlanabilir.
 • İlk ve orta öğretim tatilleri, resmi tatiller ve bayram günlerinde Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası geçerli değildir.
 • Kampanyadan yararlanarak bedava sinema bileti almak isteyen aboneler, kendilerine gönderilen kampanya şifresini ve cep telefonu numarasını anlaşmalı sinema gişelerinde bulunan POS cihazına girmek zorundadır.
 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyasından bir günde bir defa yararlanmak mümkündür.
 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyasından 1 ay içerisinde en faza 2 defa sinemaya gidilebilir.
 • Vodafone FreeZone Bedava Sinema Bileti Kampanyası bilet sınırlaması ile sunulmaktadır. Kampanya bilet sayısı dolduğu anda kullanım mümkün olmayacaktır.
 • Vodafone, kampanya kapsamında istediği zaman değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir