Kapat
Vodafone Kampanyalar 297 0

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone, genç abonelerine bedava internet vermek adına oldukça etkileyici bir kampanya hazırladı. Vodafone abonesi gençler hem oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirecek hem de bedava internet kazanacak bir kampanyaya sahip oldu. Bu yazımızda Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Vodafone, İnternet Avcıları isimli oyun üzerinden tüm genç abonelerine bedava internet dağıtıyor. Kampanya kapsamında oyunu oynayan gençler, yakaladıkları bitleri bedava internet e dönüştürebiliyor.

VODAFONE İNTERNET AVCILARI UYGULAMASI NEDİR?

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması, 26 yaş altı gençlere yönelik hazırlanmış bir uygulamadır. Artırılmış gerçeklik teknolojisinin kullanıldığı bu uygulama, ücretsiz internet vermek amacı ile hazırlanmış mobil uygulamadır. Uygulama mağazaları üzerinden indirilen bu uygulama, telefon kamerası açılarak oynanabilen bir oyundur.

VODAFONE İNTERNET AVCILARI NASIL OYNANIR?

Vodafone İnternet Avcıları oyununda uygulamayı cep telefonuna indiren aboneler, oyuna başladıktan sonra çevrede uçuşan ve BİT adı verilen kırmızı yaratıkları avlamak zorundadır. BİT’ leri avlayan oyuncular, milyonlarca bedava internet ya da indirimli paketlerden kazanma şansına sahip olurlar.

VODAFONE BİT NEDİR NASIL BULUNUR?

Vodafone bit, oyunun ana ekranında görülen ve uçuşan kırmızı yaratıklardır. Bu yaratıkları avlamak için üzerlerine tıklamak gerekir. Bitler hemen her ortamda olabilir. Bazı ortamlarda yüzlerce bit görmek mümkündür. Bu bitlerin üzerine tıklayarak hediye kazanılabilir.

VODAFONE GENÇLERE ÖZEL İNTERNET AVCILARI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kazanmak için izlenmesi gereken yol şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Google Play Store ya da APP Store girilir.

 • İkinci Adım

Vodafone İnternet Avcıları oyunu indirilir.

 • Üçüncü Adım

Oyunun ilk girişinde bir radar ekranı yer alır. Bu radar ekranı üzerinden çevredeki bitleri görmek mümkündür.

 • Dördüncü Adım

Radar ekranından bit görülemezse en yakındaki bit sürülerini görüntülemek mümkündür.

 • Beşinci Adım

Bit sürülerinin olduğu alana gelindiğinde “Oyuna Başla” butonuna basılarak bit avlanmaya başlanabilir.

 • Altıncı Adım

Bitlerin bulunduğu alana girildiğinde oyundan bir anlık bildirim gelir. Böylece abonelerin bit avını kaçırmaması sağlanır.

VODAFONE GENÇLERE ÖZEL İNTERNET AVCILARI BEDAVA İNTERNET KİMLER KAZANABİLİR?

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kimler kazanabilir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone İnternet Avcıları, genç abonelere yönelik hazırlanmış bir uygulamadır. 26 yaş altı tüm aboneler bu oyuna giriş hakkına sahiptir. Vodafone genç aboneleri avladıkları bitleri mağazaya ekranından hediye indirimine ya da indirimli internet paketlerine kolaylıkla çevirebilirler.

Vodafone abonesi olmayan kişilerin de Vodafone İnternet Avcıları oynama hakkı bulunur. Ancak bitlerden kazanılan internetin kullanılması mümkün olmaz. Bu nedenle oyunu oynayanların Vodafone abonesi olması ya da Vodafone aboneliğine gitmesi geçmesi gerekir.

VODAFONE GENÇLERE ÖZEL İNTERNET AVCILARI BEDAVA İNTERNET DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet detayları şu şekildedir;

 • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kampanyası kapsamında 1 günde sadece 1 kere bedava internet alınabilir.
 • İndirimli internet paketlerinden almak için herhangi bir kısıtlama yoktur.
 • Vodafone aboneleri günlük 2000 bit avlama şansına sahiptir.
 • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kampanyasından 1 saatlik 1 GB ücretsiz internet paketi ayda 15 kere alınabilir.
 • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kampanyasından 6 saatlik 1 GB ücretsiz internet paketi ayda 4 kere alınabilir.
 • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kampanyasından 1 günlük 1 GB ücretsiz internet paketi ayda 1 kere alınabilir.
 • Oyundan kazanılan bitlerin hesaba yüklenebilmesi için abonenin veri paylaşım izni vermesi gerekir.
 • Oyunu oynayanların konum servisini açık tutması gerekir. Aksi halde bitleri görmek mümkün olmaz.
 • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Bedava İnternet kazanmak için abonenin 26 yaş altı olması gerekir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir