Kapat
Vodafone Kampanyalar 7.425 1

Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Vodafone günlük internet ihtiyacı olan abonelerinin bu ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Vodafone Red abonelerine günlük 4 GB internet kullanma hakkı verilmektedir. Bu yazımızda Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerinin internetsiz kalmaması için her türlü desteği sunmaya devam ediyor. Operatörden bu sefer gelen kampanya, günlük 4 GB internet üzerinden oldu. Vodafone Red abonelerine özel hazırlanan kampanya kapsamında aboneler bir gün kullanabilecekleri 4 GB internet hediyesi kazanacaklar.

VODAFONE GÜNLÜK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone Red abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyanın amacı, Corona virüs ile mücadele kapsamında Vodafone abonelerinin mümkün olduğunca evde kalmasını ve bu sürede internet kullanarak keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır.

Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında günlük olarak verilen 4 GB internet hediyesine bir ayda 4 kere başvuruda bulunmak mümkündür. Vodafone Red aboneleri, Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasına SMS ile katılma şansına sahip olurlar.

VODAFONE GÜNLÜK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen aboneler, SMS ile kampanyaya katılım sağlamalıdır. Kampanyaya katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden GUNLUK 4GB yazıp 7000’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

SMS ile başvuru sonrasında Vodafone Red abonelerinin hatlarına 4 GB internet hediyesi otomatik olarak tanımlanmaktadır. Vodafone Red aboneleri, SMS atarak bir ayda 4 kere kampanyadan faydalanma şansına sahip olacaklardır.

VODAFONE GÜNLÜK 4 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone Red abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hediye edilen 4 GB internet bir gün boyunca geçerlidir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından hediye internet almak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasına SMS ile başvuru ardından abonelerin hatlarına internet hediyeleri otomatik olarak yüklenecektir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 4 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler otomatik olarak var olan paketleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen 4 GB internetten kalan kullanım hakları, günlük sürenin dolmasıyla birlikte otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Vodafone, Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Günlük 4 GB Hediye İnternet Kampanyası!” üzerine 1 yorum

 1. Mehmet Eren Yılmaz dedi ki:

  Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir