Kapat
Vodafone Kampanyalar 2.893 2

Vodafone Hediye Çarkı Diğer Operatörlere de Açılıyor!

Vodafone’ un abonelerine her hafta milyonlarca hediye internet dağıttığı Hediye Çarkı uygulaması, kısa bir süre önce yenilendi. 3 yıldır Vodafone abonelerinin kullandığı hediye çarkı, artık diğer operatörler tarafından da kullanılabilecek. Bu yazımızda Vodafone Hediye Çarkı Diğer Operatörlere de Açılıyor! Başlığının detaylarını paylaşacağız.

Vodafone, abonelerine her hafta internet hediyesi ve yanında sürpriz hediyeler veriyor. Bu kapsamda hazırlanan Hediye Çarkı uygulaması sayesinde her hafta çarkı çeviren aboneler birçok hediyeden birisini kazanma şansına sahip oluyor.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI DİĞER OPERATÖRLERE DE AÇILIYOR!

Vodafone, kısa bir süre önce Hediye Çarkı Uygulamasını yeniledi. Yapılan yenileme işleminin ardından bu uygulamanın kullanılması hemen herkesin beğenisine sunuldu. Vodafone’ dan gelen açıklama kapsamında 630 kişiye 3 milyon TL değerinde hediye verilecek.

Vodafone Hediye Çarkı uygulaması, düzenlemenin ardından tüm operatörlere açıldı. Konu hakkında açıklamada bulunan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, 3 yıl önce başlatılan Hediye Çarkı uygulamasının abonelerden gelen yoğun istek üzerine yenilendiğini ve bu yenilemenin ardından daha fazla özellik ve daha fazla hediye ile tekrar kullanıma sunduklarını ifade etti.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI YENİLENDİ

Vodafone Yanımda uygulaması içinden kullanılabilen Hediye Çarkı yeni dönemde hem Vodafone abonelerine hem de diğer operatörlerin abonelerine hediyeler dağıtacak. Bunun için diğer operatör abonelerinin de Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekiyor.

Yenilenen Hediye çarkı, kişiye özel fırsatlar sunacak. Hediye çarkını çevirme hakkı, aboneler için her hafta yenilenecek. Çarkı çeviren aboneler, kendilerine sunulan internet haklarından istediklerini kullanabilecek. Bununla birlikte abonelere sunulan saatlik GB’ların yerini 20 GB’ a kadar yüksek internet hediyeleri alacak.

İSTEYEN HERKES VODAFONE HEDİYE ÇARKI UYGULAMASINI KULLANABİLECEK

Vodafone tarafından yapılan yeni düzenleme kapsamında Vodafone abonelerinin kullandığı Hediye Çarkı artık Turkcell ve Türk Telekom aboneleri tarafından da kullanılabilecek.  Abonelerin bu uygulamadan yararlanması için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi ve ardından uygulama içinden Hediye Çarkına girerek çarkı çevirmesi ve hediye alması gerekir.

Yapılan düzenleme kapsamında Vodafone aboneleri 8 hafta boyunca her hafta 1 kere olmak üzere çarkı çevirme hakkına sahip olurken, diğer operatör abonelerinin çekiliş dönemi boyunca sadece bir kere çarkı çevirme hakkı bulunmaktadır.

HEDİYE ÇARKI UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Hediye Çarkı uygulamasını kullanmak için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ile sisteme giriş yapan aboneler, hediye çarkı uygulaması üzerinden çarkı çevirerek hak ettiği hediyeyi alabilirler.

Vodafone hediye çarkı uygulaması, tüm Vodafone abonelerince 3 yıldır kullanılmaktadır. Eskiden düşük GB hediyeleri de sunan Vodafone Hediye çarkı uygulaması, artık çok daha yüksek oranlarda GB hediye etmeye başladı. Bu kapsamda Vodafone abonelerinin internete doyması mümkün olacak.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Hediye Çarkı Diğer Operatörlere de Açılıyor!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir