Kapat
Vodafone Kampanyalar 820 0

Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye!

Vodafone hediye çarkı üzerinden birbirinden ilgi çekici hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Operatörün yeni kampanyası kapsamında Vodafone hediye çarkını kullanan tüm abonelere 20 GB internet kazanma şansı sunulacak. Bu yazımızda Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone hediye çarkı, her hafta abonelere farklı hediyeler sunuyor. Özellikle internet hediyeleri ile dikkat çeken Vodafone hediye çarkı, yeni kampanyada tüm abonelere 20 GB’a kadar internet hediye etmeye başladı.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI İLE 20 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan hediye çarkını çevirerek her hafta hediye kazanma şansına sahip olmaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanan tüketiciler, hediye çarkını çevirerek internet, dakika, Her Şey Yanımda ve Market Yanımda hediye çeklerinden birisini kazanma şansına sahip olacaklardır.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI NEDİR?

Vodafone Hediye Çarkı, Vodafone tarafından müşterilerine sunulan bir ödül programıdır. Bu program kullanıcıların belirli şartları yerine getirdiklerinde hediye çarkını döndüklerinde çeşitli hediyeler kazanma şansı sunmaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı programı belirli hizmet ve ürünlerin kullanımı, Vodafone mobil uygulamaları, online oyunlar veya çeşitli etkinlikler gibi farklı yollarla puan toplamayı içerebilir. Kazanılan puanlar hediye çarkında dönerek kullanıcıların belirli ödüller kazanma şansı bulunur. Bu program her zaman değişebilir ve Vodafone Türkiye tarafından zaman zaman güncellenebilir.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI NASIL KULLANILIR?

Vodafone hediye çarkı nasıl kullanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Birinci Adım

Vodafone Yanımda uygulaması cep telefonuna indirilir.

 • İkinci Adım

Uygulama indirildikten sonra cep telefonu ile giriş yapmak gerekmektedir. Bunun için cep telefonunun mesaj bölümünden S yazıp 7000’e SMS göndererek şifre almak gerekmektedir.

 • Üçüncü Adım

Şifre alma işlemi sonrasında cep telefonu ve verilen şifre ile Vodafone Yanımda uygulamasına girip yapılabilir.

 • Dördüncü Adım

Uygulamaya girişin ardından menüde yer alan Hediye Çarkı seçeneğine tıklanır.

 • Beşinci Adım

Hediye çarkı sayfasına gittikten sonra ekrana gelecek çarkın altında yer alan “Çarkı çevir” butonuna basılarak çark çevrilebilmektedir.

 • Altıncı Adım

Çarkın çevrilmesinin ardından her hafta 20 GB’a kadar olan hediyelerden kazanmak mümkün olacaktır.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI NE ZAMAN KULLANILIR?

Vodafone hediye çarkı ne zaman kullanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden kullanılan Vodafone hediye çarkı, her hafta Pazartesi günleri çevrilmektedir. Aboneler, çarkı çevirerek 1 hafta boyunca kullanabilecekleri hediyelerini kazanmaktadır.

Vodafone hediye çarkı her hafta Pazar günü saat 23.59’ da yenilenmektedir. Yenileme sonrasında abonelerin bir hafta boyunca hediye çarkını çevirme hakkı bulunmaktadır. Hediye çarkını çeviren aboneler, farklı hediyeler arasından kendilerine çıkanı kullanabilmektedir.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI İLE 20 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine

yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından faydalanan abonelere 20 GB’a kadar internet hediye edilmektedir.
 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen 20 GB internet sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen 20 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyasından verilen 20 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir. Süre dolduğunda kalan internet kullanım hakları otomatik olarak silinmektedir.
 • Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyası kapsamında aboneler her hafta çarkı çevirme hakkına sahip olmaktadır.
 • Vodafone, Vodafone Hediye Çarkı ile 20 GB İnternet Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir