Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.998 1

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet!

Vodafone abonelerinin internet ihtiyacını karşılayacak yepyeni bir kampanya hazırladı. Yeni kampanyaya katılan Vodafone abonelerine her ay 5 GB olmak üzere bir yılda toplam 60 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin internetsiz kalmaması için düzenli olarak internet hediye ettiği kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Vodafone, bu sefer abonelerine toplamda 60 GB internet vereceğini açıkladı.

VODAFONE HER AY 5 GB TOPLAMDA 60 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm faturalı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan tüm abonelere bedava aylık 5 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin geçiş yaptıkları tarifede 12 ay boyunca kalma sözü vermeleri gerekmektedir. Taahhüt veren aboneler, 12 ay boyunca aylık 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet hediyesi kazanırlar.

VODAFONE HER AY 5 GB TOPLAMDA 60 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle belirlenen Vodafone Red ya da Vodafone Red Genç tarifelerinden birisine geçmesi gerekmektedir.

Redli tarifeye geçiş yapan aboneler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Ek Paketler” bölümünden internet hediyelerini aktif hale getirebilirler. 5 GB internet hediyesi her ay abonelerin kullanımı için aktifleşecektir.

VODAFONE HER AY 5 GB TOPLAMDA 60 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası, tüm faturalı Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında hediye 5 GB internet almak için öncelikle Vodafone Red ya da Vodafone Red Genç tarifelerinden birisine geçiş yapmak gerekmektedir.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında tarife değişikliği yapan aboneler, Vodafone Yanımda uygulaması ek paketler bölümünden 5 GB internet hediyelerini aktif hale getirebilirler.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyasından 12 ay taahhütlü olarak faydalanan abonelere aylık 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB internet hediye edilecektir.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet bir ay sonra otomatik olarak yenilenir ve kalan haklar silinir.
 • Vodafone, Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet!” üzerine 1 yorum

 1. Naxcel dedi ki:

  Bedava internet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir