Kapat
Vodafone Kampanyalar 400 1

Vodafone Her Şey Yanımda’dan Kargo Bedava! Üstelik 15 GB İnternet Hediye

Vodafone aboneleri, Vodafone Her Şey Yanımda üzerinden yapacakları alışverişlerde iki farklı avantaj sağlayacak. Vodafone abonelerine hem tüm alışverişlerinde kargo bedava olacak hem de 15 GB internet hediyesi kazanma şansına sahip olacaklar. Bu yazımızda Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava! Üstelik 15 GB İnternet Hediye başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone aboneleri için yepyeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bir süre önce Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden e ticaret platformu olan Vodafone Her Şey Yanımda’ yı hayata geçiren operatör, şimdi de bu platform üzerinden kampanyalar hazırlamaya başladı.

VODAFONE HER ŞEY YANIMDA’ DAN KARGO BEDAVA 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Vodafone Her Şey Yanımda üzerinden yapacakları alışverişlerde hem kargo bedava özelliğinden yararlanmakta hem de 15 GB internet hediyesi kazanmaktadır.

Her türlü ürünün bir arada sunulduğu Vodafone Her Şey Yanımda platformu üzerinden alışveriş yapan Vodafone aboneleri, yaptıkları alışveriş için kargo ücreti ödemeyecektir. Bunun yanı sıra alışveriş karşılığında 15 GB internet hediyesi de kazanabileceklerdir.

VODAFONE HER ŞEY YANIMDA’ DAN KARGO BEDAVA 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak için öncelikle uygulama mağazası üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasının yüklenmesinin ardından uygulama içerisinde yer alan Her Şey Yanımda kısmına tıklanmalıdır.

Vodafone Her şey Yanımda platformunda elektronik eşyalardan tekstil ürünlerine, anne ve bebek ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün yer almaktadır. Vodafone aboneleri tüm ihtiyaçlarını Vodafone her Şey Yanımda üzerinden karşılayarak ücretsiz kargo ile alışveriş yapma şansına sahip olmakla birlikte 15 GB internet hediyesi de kazanmaktadır.

VODAFONE HER ŞEY YANIMDA’ DAN KARGO BEDAVA 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NEDİR?

Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanacak olan aboneler, Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Her Şey Yanımda e ticaret platformundan alışveriş yapmalıdır.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanıp alışveriş yapan aboneler ücretsiz kargı fırsatından yararlanabileceklerdir.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanan abonelere 15 GB internet hediye edilmektedir.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilen 15 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilen 15 GB internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone Her Şey Yanımda’ dan Kargo Bedava 15 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Her Şey Yanımda’dan Kargo Bedava! Üstelik 15 GB İnternet Hediye” üzerine 1 yorum

 1. İbrahim çimtay dedi ki:

  İbrahim çimtay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir