Kapat
Vodafone Kampanyalar 15.835 3

Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet

Vodafone, abonelerine hem eğlenmenin hem de bedava internet kazanmanın mümkün olduğu bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri İnternet Avcıları oyununu oynayarak 5 GB internet kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine bedava internet vermek için hemen her fırsatı değerlendiriyor. Vodafone aboneleri, İnternet Avcıları isimli oyun üzerinden hem internet avlama hem de bedava internet kazanma şansına sahip oluyor.

VODAFONE İNTERNET KAZANMA AVI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında İnternet Avcıları uygulamasını cep telefonuna indiren tüm aboneler, gezdikleri yerlerden bedava internet kazanma şansına sahip olur. Bunun yanı sıra abonelere uygulamayı indirerek kullanmaları karşılığında 5 GB bedava internet de verilecektir.

Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle İnternet Avcıları uygulamasını indirerek oyunu oynamaları gerekmektedir. Oyun içerisinde kamera kullanılarak çevrede bulunan tüm bitler toplanarak bedava internet sahibi olunur.

İNTERNET AVCILARI OYUNU NASIL OYNANIR?

İnternet avcıları oyununu oynamak için abonelerin uygulama mağazasına girerek İnternet Avcıları uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonundan Lokasyon ve Veri Paylaşım Bilgileri ayarlarının aktif hale getirilmesi gerekir.

Oyun içerisinde uçan robot olarak bilinen bitler avlanarak internet kazanma şansına sahip olurlar. Bitleri avlayan Vodafone aboneleri, bu bitler üzerinden bedava internet kazanırlar. Kazanılan internetler aylık olarak doya doya kullanılabilir.

VODAFONE İNTERNET KAZANMA AVI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle uygulamayı indirmesi ve FreeZone abonesi olması gerekir. 26 yaşından küçük tüm aboneler uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra 5 GB internet kazanma şansına sahip olurlar.

Vodafone İnternet Avcıları uygulaması üzerinden belirli limitlerde bit kazanmak mümkündür. Vodafone İnternet Avcıları uygulaması üzerinden kazanılan internet miktarı şu şekilde sıralanır;

 • 1 saatlik 1 GB ücretsiz internet kullanımı (Aylık en fazla 15 kez kullanılır)
 • 6 saatlik 1 GB ücretsiz internet kullanımı (Aylık en fazla 4 kez kullanılır)
 • 1 günlük 1 GB ücretsiz internet kullanımı (Aylık en fazla 1 kez kullanılır)

Faturalı ve faturasız Vodafone abonelerinin yararlanabileceği bu kampanya kapsamında İnternet Avcıları oyununu oynayarak 5 GB bedava internet kazanmak mümkün olmaktadır.

VODAFONE İNTERNET KAZANMA AVI 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR? 

Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle İnternet Avcıları uygulamasını indirmesi gerekir.
 • Uygulamayı indirerek İnternet Avcıları oyununu oynayan tüm abonelerin 5 GB internet kazanma şansı bulunmaktadır.
 • Abonelere verilen internetler aylık olarak sınırlı sayıda alınabilir.
 • Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan 5 GB internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • 5 GB internet kazanan aboneler, bu haklarını üçüncü bir kişi ile paylaşamazlar.
 • Vodafone, Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü kampanya değiştirme, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone İnternet Kazanma Avı 5 GB Hediye İnternet” üzerine 3 yorum

 1. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bana internet gelmedi
  6 GB internet istiyorum gelir. Bedava

 2. Gurban dedi ki:

  Çok begendim

 3. Gülsüm dedi ki:

  Hediye internet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir