Kapat
Vodafone Kampanyalar 92 1

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği!

Vodafone, müzik dinlemeyi seven ve her ortamda müziksiz yapamayan abonelerine yönelik bir kampanya başlattı. Mobil ödeme yöntemi üzerinden müzik aboneliği yapan tüm Vodafone abonelerine bir aylık kullanım hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin her türlü zevkine uygun kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda müzik tutkunu olan abonelerini oldukça sevindirecek yeni bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerinin yapacakları müzik aboneliklerinde bir ay ücretsiz kullanım hakkı hediye edilecek.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 1 AY ÜCRETSİZ MÜZİK ABONELİĞİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini tercih eden ve bu yöntemle müzik uygulamalarından satın alan abonelere 1 ay ücretsiz müzik aboneliği hediye edilmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone aboneleri, Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak yapacakları alışverişlerde 1 ay boyunca ücretsiz kullanma hakkını elde edecektir.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 1 AY ÜCRETSİZ MÜZİK ABONELİĞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen Vodafone abonelerinin cep telefonlarından SMS atarak katılım sağlamaları mümkündür. Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KATIL MUZIK yazıp 2020’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyasına katılım sağlayan abonelerin Spotify, Youtube Premium ya da Youtube Müzik üyeliklerinde 2 ay ödemeden sonraki bir ay ücretsiz olarak kullanım sağlamaları mümkün olacaktır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE 1 AY ÜCRETSİZ MÜZİK ABONELİĞİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası kapsamında müzik uygulamalarına yapılacak üyeliklerde Vodafone mobil ödeme yönteminin kullanılması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası kapsamında müzik aboneliklerinde 2 ay üst üste ödemenin ardından üçüncü ay ücretsiz olarak kullanım mümkün olmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası kapsamında abonelerin en fazla 20 TL kazanması mümkündür.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası kapsamında verilen siparişin değiştirilmesi, iade edilmesi ve iptali durumlarında söz konusu kampanyadan yararlanmak mümkün değildir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası kapsamında Spotify, Youtube Premium ve Youtube Müzik aboneliklerinde iki aydan sonraki üçüncü ay ücretsiz hak tanınacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkı bulunmaktadır.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Mobil Ödeme ile 1 Ay Ücretsiz Müzik Aboneliği!” üzerine 1 yorum

 1. Ayhan dedi ki:

  Dediğiniz gibi yapacağım bedava internet lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir