Kapat
Vodafone Kampanyalar 58 0

Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan!

Vodafone mobil ödeme yöntemi üzerinden sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Operatörün bu seferki kampanyası spor tutkunlarına yönelik geldi. Kampanya kapsamında S Sport Plus aboneliği alacak olan tüm Vodafone aboneleri 30 TL kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, mobil ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapan tüm abonelerine birbirinden ilgi çekici hediyeler vermeye devam ediyor. Farklı dijital platformlar ile anlaşma yapan ve kampanyalar hazırlayan operatör, bu seferki kampanyayı spor tutkunlarının yakından takip ettiği S Sport Plus ile gerçekleştirdi.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE S SPORT PLUS ABONESİ OL 30 TL KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemi ile Google Play Store ya da App Store üzerinden S Sport Plus aboneliği gerçekleştirmek gerekmektedir.

Uygulama mağazaları üzerinden yapılacak olan abonelik satın alımlarında ödemeyi Vodafone mobil ödeme ile gerçekleştiren tüm abonelere 30 TL kazanma şansı sunulmaktadır. S Sport Plus aboneliği sayesinde Premier Lig, Formula 1, UFC, NBA ve daha fazlasını canlı olarak ve tekrar olarak izlemek mümkündür.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE S SPORT PLUS ABONESİ OL 30 TL KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle kampanyaya kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt sonrasında yapılacak olan abonelik alımlarında 30 TL kazanmak mümkün olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyasına katılmak için Vodafone aboneleri cep telefonlarının mesaj bölümünden KATIL SSPORTPLUS yazıp 2020’ye SMS göndermek zorundadır. SMS ile başvuru sonrasında abonelik alımı gerçekleştirilecektir. Kampanyaya katılım ve abonelik işlemleri sonrasında kazanılan 30 TL tutarındaki ödül harcama yapılan ayı takip eden ayın ilk haftasında faturaya yansıtılacaktır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE S SPORT PLUS ABONESİ OL 30 TL KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası kapsamında aboneliğin mutlaka Vodafone mobil ödeme ile yapılması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyasından yararlanan abonelerin kullandıkları uygulama üzerinden abonelik başlatması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyasından faydalanmak için öncelikle SMS ile katılım sağlanmalıdır. Aksi halde hediye kazanmak mümkün olmayacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası kapsamında bir aboneye her ay en fazla 30 TL tutarında ödül verilmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası süresi boyunca bir abone en fazla toplamda 100 TL ödül kazanabilecektir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyasından kazanılan ödül, her ay harcamayı takip eden ayın ilk haftası faturaya yansıtılacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası kapsamında kullanılacak Vodafone mobil ödeme için 3 aylık olacak şekilde 6,99 TL hizmet ücreti alınmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası kapsamında 3 aylık süreler Ocak – Şubat – Mart, Nisan – Mayıs – Haziran, Temmuz – Ağustos – Eylül, Ekim – Kasım – Aralık olarak belirlenmiştir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası kapsamında belirlenen 3 aylık sürede Vodafone mobil ödeme yönteminin kullanılmaması durumunda üyelik hizmet ücreti alınmayacaktır.
 • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme ile S Sport Plus Abonesi Ol 30 TL Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir