Kapat
Vodafone Kampanyalar 113 0

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye!

Vodafone mobil ödeme üzerinden hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vodafone abonelerinin Vodafone mobil ödeme üzerinden yapacakları Storytel aboneliklerinde 25 TL kazanma şansı verilecek. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin mobil ödeme yöntemi üzerinden elde ettiği kazanımlara bir yenisi daha eklendi. Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak Storytel aboneliği satın alan tüm kullanıcılar indirimden yararlanma şansına sahip olacaklar.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE STORYTEL ABONELİKLERİNDE 25 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri mobil ödeme yöntemini kullanarak indirim hakkından yararlanabilecekler.

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında Storytel aboneliği satın alacak olan aboneler, öncelikle kampanyaya katılım sağlamak zorunda olacaklar. Kampanya katılımı sonrasında aboneler indirimden faydalanabilecekler.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE STORYTEL ABONELİKLERİNDE 25 TL HEDİYE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası başvurusunda bulunacak olan tüketiciler, katılım için cep telefonlarının mesaj bölümünden KATIL ABONE yazıp 2020’ ye SMS göndermek zorundadır.

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyasına SMS ile başvuru sonrasında Storytel aboneliğini gerçekleştiren kullanıcılara abonelikleri karşılığında 25 TL indirim hakkı sunulacaktır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE STORYTEL ABONELİKLERİNDE 25 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanmak gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında indirim almak için Play Store üzerinden Storytel aboneliğini gerçekleştirmek gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyasına kapsamında indirim alabilmek için öncelikle abonelerin SSM ile kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında bir abone aylık en fazla 25 TL indirim hakkı kazanabilmektedir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyasından toplamda 100 TL indirim kazanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyasına katılan abonelerin indirim hakları her ay yapılan harcamayı takip eden ayın ilk haftasında faturaya yansıtılmaktadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanan aboneler 3 aylık kullanım için üyelik hizmet ücreti olarak 6,99 TL ödeme yapmak zorundadır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında 3 aylık süreler Ocak – Şubat – Mart, Nisan – Mayıs – Haziran, Temmuz – Ağustos – Eylül, Ekim – Kasım – Aralık olarak belirlenmiştir.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında 3 aylık sürede Vodafone mobil ödeme kullanmayan abonelerde üyelik hizmet ücreti alınmayacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası kapsamında üyelik iptali, geri gönderim gibi durumlarda kampanyadan kazanılan haklar iptal edilmektedir.
 • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme ile Storytel Aboneliklerinde 25 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir