Kapat
Vodafone Kampanyalar 193 0

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası

Vodafone, mobil ödeme yönteminin daha fazla kullanılması için hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Alışverişlerinde Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanan tüm Vodafone abonelerine ilk kullanımları için indirim hakkı verilecek. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone mobil ödeme üzerinden alışveriş yapan abone sayısını artırmak için sürekli olarak mobil ödeme kampanyaları hazırlıyor. Bu kampanyalardan birisi de kısa bir süre önce geldi. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme kullanarak alışveriş yapan aboneler indirim hakkı kazanacaklar.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE YAPILAN İLK ALIŞVERİŞTE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini ilk kez kullanarak alışveriş yapacak olan abonelere alışverişlerinde 20 TL indirim hakkı verilmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanan aboneler, kampanya kapsamında 20 TL indirim hakkını kazanabilmek için öncelikle SMS ile kampanyaya katılım sağlamak zorundadır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE YAPILAN İLK ALIŞVERİŞTE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasına katılmak isteyen Vodafone abonelerinin SMS ile kampanyaya katılım sağlaması ve ardından Vodafone mobil ödeme ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasına katılmak için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KATIL INDIRIM yazıp 2020’ ye SMS göndermeleri yeterli olacaktır. SMS ile kampanyaya katılımın ardından yapılacak alışverişlerde ilk kez Vodafone mobil ödeme yöntemi ile ödemesini gerçekleştiren abonelere 20 TL indirim uygulanacaktır. İndirim hakkı ilk harcamada fatura bedeline ya da TL bakiyesine iade olarak yansıtılacaktır.

VODAFONE MOBİL ÖDEME İLE YAPILAN İLK ALIŞVERİŞTE 20 TL İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanarak harcama yapan faturalı abonelerin faturalarına ücret yansıtılırken, faturasız hat abonelerinin ise bakiyelerinden TL olarak düşme gerçekleştirilecektir.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle SMS ile katılımı zorunludur.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından en fazla 20 TL indirim kazanmak mümkün olacaktır.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasına katılan abonelerin 10 TL tutarındaki alışverişlerine 10 TL indirim, 20 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinde ise 20 TL indirim kazanma hakları olacaktır.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanan abonelerin kazandıkları 20 TL indirimin iadesi bir sonraki faturaya yansıtılacaktır.
  • Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyasından faydalanan ancak alışverişini iptal eden ya da iade eden Vodafone abonelerinin kazandıkları 20 TL indirim otomatik olarak iptal edilecektir.
  • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme ile Yapılan İlk Alışverişte 20 TL İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir