Kapat
Vodafone Kampanyalar 105 0

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği!

Vodafone mobil ödeme yöntemi üzerinden hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. BluTV üyeliği almak isteyen aboneleri için kampanya hazırlayan Vodafone, mobil ödeme yöntemini kullanan abonelerine indirimli üyelik fırsatı sunacak. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin her üyeliği için çeşitli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Vodafone mobil ödeme yöntemi üzerinden yapılan ödemelerde geçerli yeni kampanya BluTV aboneleri için geldi.

VODAFONE MOBİL ÖDEME YÖNTEMİ İLE İNDİRİMLİ BLUTV ÜYELİĞİ KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BluTV üyesi olmak isteyen aboneler Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak yapacakları üyeliklerde indirimli üye olma şansına sahip olacaklardır.

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında BluTV’ ye üye olmak için Vodafone mobil ödeme yöntemini tercih eden kullanıcılar ilk aya özel 12,95 TL indirimli fiyat üzerinden abonelik gerçekleştirebilecekler.

VODAFONE MOBİL ÖDEME YÖNTEMİ İLE İNDİRİMLİ BLUTV ÜYELİĞİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden BLUTVAY yazıp 5678’e SMS göndermek zorundadır.

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyasına SMS ile başvuru sonrasında ilk aya özel 12,95 TL üzerinden üye olma şansına sahip olacaklardır. Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında indirimli üyelik sadece ilk ay geçerlidir.

VODAFONE MOBİL ÖDEME YÖNTEMİ İLE İNDİRİMLİ BLUTV ÜYELİĞİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya katılması gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyasına katılan aboneler, ilk ay 12,95 TL ödeme yapma şansına sahip olacaklardır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında toplamda 100 TL indirim kazanmak mümkündür.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında Vodafone Mobil Ödeme için 3 aylık üyelik hizmeti olarak 6,99 TL alınmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında belirlenen 3 aylık süreler Ocak – Şubat – Mart, Nisan – Mayıs – Haziran, Temmuz – Ağustos – Eylül, Ekim – Kasım – Aralık olarak belirlenmiştir.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme işleminin 3 ay içerisinde yapılmaması durumunda abonelerden üyelik ücreti alınmayacaktır.
  • Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyasına katılan abonelerin sipariş iptali ve üyelik iptali gibi durumlarda kampanya hakları geri alınacaktır.
  • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme Yöntemi ile İndirimli BluTV Üyeliği kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir