Kapat
Vodafone Kampanyalar 990 0

Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’da 75 TL İndirim!

Vodafone mobil ödeme üzerinden hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Yeni kampanya kapsamında Her Şey Yanımda’ dan yapılacak alışverişini faturasına yansıtan abonelere 75 TL indirim uygulanacak. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanan aboneleri için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında Vodafone abonelerinin mobil ödeme yöntemi üzerinden yapacakları alışverişe indirim hakkı verilecek.

VODAFONE MOBİL ÖDEMEYE HER ŞEY YANIMDA’ DA 75 TL İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası, tüm faturalı Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerinin Her Şey Yanımda uygulaması üzerinden yapacakları 150 TL ve üzer alışverişlerinde 75 TL indirim hakkı verilmektedir.

Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından faydalanan abonelerin uygulama üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişi faturalarına yansıtmaları gerekmektedir. Faturaya yansıtma işlemi sonrasında 75 TL indirim tanımlanacaktır.

VODAFONE MOBİL ÖDEMEYE HER ŞEY YANIMDA’ DA 75 TL İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına yüklemesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesi sonrasında uygulama içerisinde bulunan Her Şey Yanımda menüsünden alışveriş yapılmalıdır.

Vodafone Her Şey Yanımda üzerinden 150 TL ve üzer alışveriş yapılması sonrasında ödeme aşamasında faturaya yansıtma seçeneği belirlenmelidir. Faturaya yansıtma sonucunda yapılan alışverişten 75 TL’ lik tutar otomatik olarak indirilmektedir.

VODAFONE MOBİL ÖDEMEYE HER ŞEY YANIMDA’ DA 75 TL İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası, tüm faturalı Vodafone aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından faydalanmak için Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanmak gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme ile alışverişin cep telefonu faturasına yansıtılması durumunda indirimden yararlanmak mümkün olacaktır.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından faydalanmak için tek seferde 150 TL ve üzer alışveriş yapmış olmak gerekmektedir.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından faydalanan abonelerin yaptıkları alışverişin 75 TL’ lik tutarı otomatik olarak düşürülecektir.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyasından tüm faturalı abonelerin bir defa yararlanma hakkı bulunmaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası kapsamında kullanılan Vodafone mobil ödemenin 3 aylık kullanım hizmet ücreti 11,99 TL olarak belirlenmiştir.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası kapsamında 3 aylık sürede mobil ödeme yönteminin kullanılmaması durumunda üyelik hizmet ücreti alınmamaktadır.
  • Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası kapsamında abonelerin sipariş iptali, geri gönderimi gibi durumlarda kampanyadan verilen indirim tutarları iptal edilmektedir.
  • Vodafone, Vodafone Mobil Ödemeye Her Şey Yanımda’ da 75 TL İndirim kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir