Kapat
Vodafone Kampanyalar 677 0

Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın!

Vodafone abonelerine ödeme yöntemi üzerinden de internet hediye ediyor. Ödeme yöntemi olarak Vodafone Mobil Ödeme’ yi seçen tüm aboneler, 1 hafta geçerli 1 GB internet kazanıyor. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme’ yi Açın Hediye 1 GB Kazanın! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone ödeme yöntemini değiştiren abonelerine hediye internet vereceğini açıkladı. Faturalı ve faturasız hat sahibi olan Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan kampanya kapsamında ödeme yöntemini Vodafone Mobil Ödeme yapan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilecek.

VODAFONE MOBİL ÖDEME’ Yİ AÇ HEDİYE 1 GB KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyası, faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Vodafone Mobil Ödeme’ yi aktif hale getirmesi yeterlidir.

Kampanyaya katılan ve Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getiren tüm abonelere 1 hafta geçerli 1 GB internet hediye edilmektedir. Aboneler, mobil ödeme yöntemi üzerinden kazanacakları 1 GB internet hafta boyunca rahatlıkla kullanabilirler.

VODAFONE MOBİL ÖDEME NASIL AÇILIR?

Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyasına katılmak için öncelikle Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getirmek gerekir. Vodafone Mobil Ödeme nasıl açılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmek
 • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmek
 • SMS ile Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmek

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASI ÜZERİNDEN VODAFONE MOBİL ÖDEME NASIL AKTİF EDİLİR?

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmek için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapması gerekir. Uygulamaya girişin ardından “Ayarlarım” bölümünden Mobil Ödeme seçeneğine tıklayarak aktifleştirmek yeterli olacaktır.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN VODAFONE MOBİL ÖDEME NASIL AKTİF EDİLİR?

Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden Vodafone Mobil Ödemeyi aktif hale getirmek için abonelerin öncelikle müşteri hizmetleri numarasını araması gerekir. Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 542 arandıktan sonra müşteri temsilcisi üzerinden talep kolaylıkla iletilebilir.

SMS İLE VODAFONE MOBİL ÖDEME NASIL AKTİF EDİLİR?

SMS ile Vodafone Mobil Ödemeyi aktif etmek için abonelerin cep telefonunun mesaj bölümünden MOBILODEME AC yazıp 7878’e SMS göndermesi gerekmektedir. Ücretsiz olarak gönderilen bu SMS sonrasında mobil ödeme aktif hale gelecektir.

VODAFONE MOBİL ÖDEME’ Yİ AÇ HEDİYE 1 GB KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyası faturalı ve faturasız tüm aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin 1 GB internet kazanması için Vodafone Mobil Ödeme yöntemini aktif hale getirmesi gerekir.
 • Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet bir hafta süreyle kullanılabilmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı, mobil ödemeyi aktif hale getirdikten sonra 10 gün içerisinde kullanıma sunulacaktır.
 • Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyasından verilecek 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyasına katılım sınırlandırılması bulunmamaktadır.
 • Vodafone, Vodafone Mobil Ödeme’ yi Aç Hediye 1 GB Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir