Kapat
Operatör İşlemleri 132 0

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Hızlı Erişim Numarası

Vodafone aboneleri telefonları ile ilgili yaşadıkları sorunları çözmek, sorularına cevap bulmak ve bilgi almak için müşteri hizmetlerini kullanır. Vodafone müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden hemen her işlemi yapmak mümkündür. Ancak Vodafone aboneleri çağrı merkezi üzerinden direk bağlanarak işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister. Bu yazımızda Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Hızlı Erişim Numarası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Vodafone aboneleri, çağrı merkezi üzerinden hemen her işlemlerini kolaylıkla halledebilirler. Hatları ile ilgili tüm soruların cevaplarını çağrı merkezi üzerinden bulabilecekleri gibi değişiklik haklarını da yine buradan gerçekleştirebilirler. Ancak çağrı merkezleri çok detaylı ve karmaşık sistemlerdir. Bu nedenle Vodafone aboneleri müşteri hizmetleri direk bağlanma hızlı erişimini yapmak isterler.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA NASIL YAPILIR?

Vodafone müşteri hizmetleri sistemi oldukça detaylı ve karışık bir sistemdir. Bunun başlıca nedeni Vodafone’ un abonelerine müşteri hizmetleri üzerinden her türlü hizmeti vermek istemesidir. Tüm hat işlemlerini, tarife değişikliklerini, numara taşıma işlemlerini ve daha birçok işlemin yapılabileceği Vodafone müşteri hizmetleri sistemi, karışıklığı nedeniyle kullanıcıların sistemden yorulmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Vodafone aboneleri Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yöntemlerini merak ederler.

Vodafone müşteri hizmetleri numarası olarak iki farklı hat kullanır. Vodafone müşteri hizmetleri numaraları şu şekildedir;

 • ·         542
 • ·         0 850 542 00 00

Bu numaralardan istenilen kullanılarak Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün olacaktır. Vodafone aboneleri, istedikleri zaman bu numaralar üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak bilgi almak ya da işlemlerini gerçekleştirmek şansına sahiptir. Ancak işlemlerin çok uzun sürecek olması, abonelerin gözünü korkutur. Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden vakit kaybetmek istemeyen aboneler, müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini öğrenmek ister.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN HANGİ İŞLEMLER YAPILIR?

Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden birçok farklı işlemi yapmak mümkündür. Vodafone müşteri hizmetleri menüsünde yer alan işlemler şu şekildedir;

 • ·         Hat sorunlarını çözme
 • ·         TL yükleme
 • ·         Bakiye öğrenme
 • ·         Paket değişikliği yapma
 • ·         Bilgi alma
 • ·         Tarifeleri öğrenme
 • ·         Fatura sorgulama
 • ·         Numara taşıma

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA HIZLI ERİŞİM NUMARASI NEDİR?

Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmak için 542 ya da 0 850 542 00 00 numaralı telefonlardan istenilen aranabilir. Vodafone aboneleri, müşteri hizmetlerini aradıktan sonra tuşlama gerektiren bir telesekreter menüsü ile karşılaşırlar. Bu menü üzerinden tuşlama yaparak ilerlemek ve istenilen menüye girmek mümkün olacaktır. Ancak birçok abonenin tuşlama konusunda sıkıntı yaşaması ve işlemlerin çok uzun sürmesi rahatsız edici bir durumdur. Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Hızlı Erişim Numarası şu şekilde söylenebilir;

 • ·         Birinci Adım

Vodafone müşteri hizmetleri numaralarından istenilen aranır.

 • ·         İkinci Adım

Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra tuşlama kısmına geçilir.

 • ·         Üçüncü Adım

Tuşlama menüsünden öncelikle “0” tuşuna basılır.

 • ·         Dördüncü Adım

Bu işlemin ardından girilecek menüden de “0” tuşuna basılır.

 • ·         Beşinci Adım

Son olarak girilen menüde “3” tuşuna basılarak müşteri temsilcisine bağlanılabilir.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA HIZLI ERİŞİM NUMARASI DİĞER YÖNTEMİ NEDİR?

 • ·         Birinci Adım

Vodafone müşteri hizmetleri numaralarından istenilen aranır.

 • ·         İkinci Adım

Müşteri hizmetleri tuşlama menüsüne girildiği zaman öncelikle “1” tuşuna basılır.

 • ·         Üçüncü Adım

Yeni girilecek menüde tekrar “1” tuşuna basılır.

 • ·         Dördüncü Adım

Son olarak açılacak menüden “6” tuşuna basılarak müşteri temsilcisine direk ulaşmak mümkündür.

Bu işlemin sonucunda Vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi tamamlanmış olur. Vodafone çağrı merkezine 7 / 24 ulaşmak mümkündür. Bu nedenle Vodafone aboneleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Aboneler, istedikleri her saatte temsilcilere ulaşmak ve işlemlerini gerçekleştirme hakkına sahiptir.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜCRETLİ MİDİR?

Vodafone müşteri hizmetleri ücretli midir sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Vodafone müşteri hizmetleri servisi ücretli bir servistir. Ancak bu ücret faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullandıkları tarife üzerinden ücretlendirildiği için herhangi bir ücret yansıtılmaz. Vodafone müşteri hizmetlerini arama bedeli yurt içi arama şeklinde görüleceği için tarifede yer alan dakikadan düşecektir.

Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları herhangi bir tarife kullanmıyor ise dakika bazında ücretlendirilirler. Vodafone müşteri hizmetleri arama ücreti dakikada 46,25 kuruş olarak belirlenmiştir. Bu ücret, abonelerden konuştukları dakika üzerinden ücretlendirilerek talep edilecektir.

 

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir