Kapat
Vodafone Kampanyalar 525 0

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye!

Vodafone Pay kart üzerinden hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vodafone abonelerinin Exxen üyeliklerini Vodafone Pay kart üzerinden yapmaları karşılığında 30 TL hediye verilecek. Bu yazımızda Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin üyelikler üzerinden hediye kazandığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Vodafone Pay kart üzerinden hazırlanan kampanyalar kapsamında bu sefer de Exxen üyeliği yapan abonelere indirim hakkı geldi.

VODAFONE PAY KART İLE EXXEN ABONELİKLERİNDE 30 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Vodafone Pay kart kullanarak yapacakları Exxen ve Exxenspor üyeliklerinde   TL indirim kazanma şansına sahip olacaklardır.

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasından faydalanan tüketiciler, üyelik satın almalarının ardından 30 TL hediye yüklemesini kazanacaklardır. Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası kapsamında verilecek hediye TL, bir seferde yüklenecektir.

VODAFONE PAY KART İLE EXXEN ABONELİKLERİNDE 30 TL HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasına başvuruda bulunmak için Vodafone Pay kart sahibi olmak yeterlidir. Vodafone pay kart sahibi olan abonelerin kart üzerinden yapacakları Exxen üyeliklerinde 30 TL indirim kazanılacaktır.

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası kapsamında üyeliklerin Vodafone pay kart kullanılarak yapılması gerekmektedir. Vodafone pay kart ile yapılan alışverişlerin ardından 30 TL indirim hakkı tanımlanacaktır.

VODAFONE PAY KART İLE EXXEN ABONELİKLERİNDE 30 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone pay kart sahibi abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için Exxen üyeliğinin Vodafone pay kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasından faydalanan abonelere tek seferde 30 TL ödül yüklenecektir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasından faydalanan abonelerin uygulama mağazaları üzerinden Vodafone pay uygulamasını indirerek sanal kart oluşturma hakkı bulunmaktadır. İsteyen aboneler Vodafone mağazaları üzerinden Vodafone pay kart alabilecektir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası kapsamında Exxen ya da Exxenspor üyeliğinin Vodafone pay kart ile ödenmesi gerekmektedir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası kapsamında yapılan üyeliğin ardından hediye TL tek seferde yüklenecektir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyasından faydalanabilmek için Vodafone pay kartın aktif olarak kullanılıyor olması gerekmektedir.
  • Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası kapsamında alınan üyeliğin iptal olması durumunda kazanılan TL hediyesi iptal edilecektir.
  • Vodafone, Vodafone Pay Kart ile Exxen Aboneliklerinde 30 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir