Kapat
Vodafone Kampanyalar 90 0

Vodafone Pay’lilere Studio Plus’tan 30 TL Hediye!

Vodafone abonelerine yeni bir kampanya hazırladı. Vodafone Pay üzerinden hazırlanan kampanya kapsamında Studios Plus aboneliklerinde 30 TL hediye kazanılacak. Bu yazımızda Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerinin Vodafone Pay kart kullanımını artırmak için birbirinden ilgi çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu sefer hazırladığı kampanya, Studios Plus üyelikleri üzerinden geldi.

VODAFONE PAY’ LİLERE STUDİO PLUS’ TAN 30 TL HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

 Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone Pay kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Pay kart kullanan abonelerin kart üzerinden yapacakları Studio Plus aboneliklerinde indirimden yararlanma hakkı sunulmaktadır.

Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında Avrupa’ nın en büyük canlı iyi yaşam uygulaması olan Studio Plus uygulaması üyeliklerinde 30 TL indirimden yararlanmak mümkün olmaktadır.

VODAFONE PAY’ LİLERE STUDİO PLUS’ TAN 30 TL HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle yaşam uygulaması olan Studio Plus üyeliğini aylık ya da yıllık olarak satın alması gerekmektedir.

Studio Plus üyeliğinin satın alınması sırasında ödemenin Vodafone Pay kart ile gerçekleştirilmesi durumunda kampanyadan yararlanmak ve 30 TL indirim kazanmak mümkün olmaktadır. Vodafone Pay kart ile yapılacak olan ödemelerde satın alınacak üyeliklerde tek seferde 30 TL indirim uygulanacaktır.

VODAFONE PAY’ LİLERE STUDİO PLUS’ TAN 30 TL HEDİYE KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Avrupa’ nın en büyük canlı iyi yaşam uygulaması olan Studio Plus uygulaması üzerinden 3000’ den fazla etkinliğe katılmak ve bunu sınırsız şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında satın alınacak olan Studio Plus uygulaması üzerinden nefes egzersizlerinden meditasyona, kişisel gelişimden fitnessa, yoga, beslenme, çocuk, mindfulness ve psikoloji olmak üzere 3000’ den fazla etkinlikten faydalanmak mümkün olacaktır.

VODAFONE PAY’ LİLERE STUDİO PLUS’ TAN 30 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için Studio Plus üyeliği yaptırmak gerekmektedir.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında Studio Plus üyeliğini ödemek için Vodafone Pay kartını kullanmak gerekmektedir.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay kart ile yapılan ödemelerde 30 TL indirim kazanmak mümkün olmaktadır.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında tek seferde en fazla 30 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında ücretsiz sanal kart oluşturmak ve satın almak mümkündür.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında tüm e ticaret alışverişlerden ve fiziksel kart kullanımı içi mağaza içi harcamalarda ödülden yararlanmak mümkündür.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyasından faydalanmak için kullanıcı hesabında en az 1 adet Vodafone Pay kartın aktif olması gerekmektedir.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında kazanılan 30 TL hediye bir sonraki ayın ilk günü yüklenecektir.
 • Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası kapsamında gerçekleştirilen alışverişin iptali durumunda kampanyadan faydalanma hakkı iptal edilecektir.
 • Vodafone, Vodafone Pay’ lilere Studio Plus’ tan 30 TL Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir