Kapat
Vodafone Kampanyalar 4.470 0

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone, faturasız hat aboneleri için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Pazartesi günleri TL yüklemesi yapan aboneler bedava 2 GB internet kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine bedava internet kazandırmak için sürekli yeni kampanyalar ile gündeme geliyor. Faturalı hat sahiplerine olduğu kadar faturasız hat sahiplerine yönelik de çok sayıda kampanya hazırlayan Vodafone, dağıttığı bedava internet paketleri ile abonelerinin her zaman yüzünü güldürmeyi başarıyor.

VODAFONE PAZARTESİ TL YÜKLE 2GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyası, Vodafone faturasız hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. “Pazartesi günü faturasızların TL yükleme günü” sloganı ile hazırlanmış olan kampanya kapsamında her Pazartesi TL yüklemesi yapan Vodafone abonelerine 2 GB bedava internet kazanma fırsatı sunulmaktadır.

VODAFONE PAZARTESİ TL YÜKLE 2GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasının yüklenmesi gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasının yüklenmesinin ardından Pazartesi günleri uygulama içerisinden TL yüklemesi yapan tüm faturasız hat abonelerine 2 GB bedava internet hediye ediliyor.

Vodafone, faturasız hat kullanıcılarına her hafta bilgilendirme mesajını gönderiyor. Vodafone tarafından gönderilen mesajda “Pazartesi günü faturasızların TL yükleme günü! Bugün yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemene 2 gün geçerli 2 GB hediye! Hemen yükle fırsatı kaçırma” şeklinde bilgilendirme yapılıyor.

VODAFONE PAZARTESİ TL YÜKLE 2GB BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazanmak için abonelerin Pazartesi günleri 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapası gerekiyor. TL yüklemesi yapılmasının ardından abonelere 2 gün geçerli olmak üzere 2 GB bedava internet paketi tanımlanıyor. Kampanya kapsamında verilen 2 GB bedava internet paketinden faydalanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmıyor. 30 TL üzeri yüklemelere Vodafone otomatik olarak 2 GB bedava internet kullanım hakkı tanımlıyor.

Faturasız hat abonelerine gönderilen SMS ile bilgilendirmenin ardından 2 gün geçerli olan bedava internet kullanımı başlayacaktır.

VODAFONE TL YÜKLEME NASIL YAPILIR?

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesinin ardından sağ üst köşede bulunan menüye girilerek “TL Yükle ” seçeneğine basılır. Ardından kart bilgileri girilerek TL yükleme işlemi tamamlanır.

VODAFONE PAZARTESİ TL YÜKLE 2GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

  • Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyası sadece Pazartesi günleri yükleme yapan aboneler için geçerlidir.
  • Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyasından faturasız hat sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir.
  • TL yüklemesinin ardından 2 gün geçerli 2 GB bedava internet kazanılacaktır.
  • 2 gün geçerli 2 GB internet kazanmak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapması gerekir.
  • 2 gün içerisinde kullanılmayan internet hakkı otomatik olarak silinecektir.
  • Kampanyadan kazanılan hakların sonlanmasıyla birlikte aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
  • Vodafone, Vodafone Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan kampanyası ile ilgili istediği zaman değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Derin Erdoğan {Derin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir