Kapat
Vodafone Kampanyalar 5.132 1

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde, operatörlerin kampanyaları gelmeye devam ediyor. Ramazan kampanyası yapan operatörlerden birisi de Vodafone oldu. Her yıl düzenli olarak Ramazan ayına özel hediye kampanyası düzenleyen Vodafone, bu sene de abonelerine 1 GB internet vereceğini açıkladı. Bu yazımızda Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerinin ramazan ayında internetsiz kalmaması için her sene Ramazan ayına özel internet veriyor. Bu sene de Ramazan ayına girilmesiyle Vodafone aboneleri gözlerini abonelerine çevirdi.

VODAFONE RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 kampanyası, her sene Vodafone tarafından hazırlanan kampanyalardan birisidir. Ramazan ayına özel olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında Vodafone tüm abonelerine ayrım yapmaksızın 1 GB internet hediye eder.

Vodafone, 2020 yılı Ramazan ayı için de hazırladığı internet hediyesini açıkladı. Açıklama kapsamında tüm Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edileceği ifade edildi. Vodafone 1 GB internet hediyesi faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelere yönelik olacak verilecek.

VODAFONE RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 NASIL ALINIR?

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür; Vodafone, Ramazan ayına özel 1 GB internet hediyesini iletişim izni ve veri işleme izni olan abonelerine sunmaktadır. Bu izinleri vermiş olan abonelerin, 1 GB Ramazan hediyesini alması için herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmaz.

Vodafone iletişim izni ve işletme izni vermemiş olan abonelere ise bu izinleri vermesi karşılığında 1 GB interneti alması mümkün olacaktır. Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 faturalı ve faturasız tüm abonelere sunulmaktadır.

VODAFONE RAMAZAN AYI 1 GB BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ 2020 KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 tüm Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında tüm Vodafone abonelerine 1 GB internet hediye edilir.
 • Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 1 ay boyunca geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekir.
 • 1 GB internet, 1 aylık süre içerisinde kullanılmalıdır. Bu sürede bitmeyen haklar ayın bitmesiyle otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 • Vodafone abonelerinin Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesini alabilmesi içim 3 G ya da 4,5G servisini açık tutması gerekir.
 • 1 GB internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi üçüncü kişilere devredilemez.
 • Ramazan ayına özel verilen 1 GB internetin kullanım süresinin dolmasına yakın ve dolduğunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Vodafone, Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Derin Erdoğan {Derin}

“Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020” üzerine 1 yorum

 1. engin dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir